Skocz do zawartości

[amortyzator] RS Reba 2018 Czy RS SID XX 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest "lekkie XC"? Gość się rzeczywiście ściga w zawodach XC czy po prostu jeździ po łąkach, polach czy innych lasach, tylko trzeba było wystylizować odpowiednio pytanie jak to niektórzy mają w zwyczaju, chcąc dodać sobie powagi? 

Generalnie SID to z założenia ścigancki wideł, tym bardziej w wersji "karbą". Ma być lekki i nie musi wybierać przysłowiowych liści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bardziej chodzi mu o tą drugą opcję. Rower będzie używany bardziej do sportowego zwiedzania gdzie ja bez problemu wjadę swoim przelajem. Pytanie który będzie do tego bardziej się nadawać przy czym nie będzie trzeba co chwilę do niego zaglądać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID waży 1500 g. Może ten XX mniej. Amortyzator do ścigania gdzie ludzie maja manię lekkości. Niestety ma to wpływ na działanie. Pisałem, że słabiej wybiera

Reba 1650-1700 g. Amortyzator do XC i ogólnej jazdy. Bardzo dobry i mało awaryjny. Ja bym poszedł w niego. Oprócz tego przyjrzyj się ofercie Suntora. Tutaj pomoże Ci Activia. W tej cenie chyba będziesz mógł mieć Axona. Nie napisałeś jaką masz obecnie oś. 9mm, 15mm (100mm), 15mm boost (110 mm)  ?? Moze warto przy okazji wymienić na sztywniejszą choć jedynie chyba sens ma zmiana 9 mm na 15 mm. Boost już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...