Skocz do zawartości

[Pedały] PD-M520 + części + narzędzie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Sprzedam pedały PD-M520 z przebiegiem ~3k km. Przejeździły dwa sezony, serwisowane w zimę. Technicznie w 100% sprawne, wizualnie zniszczone od wpinania bloków, ale to normalne. W prawym pedale można lekko poluzować łożyska, dzisiaj po demontażu zauważyłem że całość jest minimalnie za mocno skręcona ( na rowerze nie było tego czuć).

Dodatkowo dorzucam praktycznie kompletny drugi zestaw pedałów, brakuje tylko plastikowej tulejki z gwintem ( prawdopodobnie w fabryce została źle wkręcona i gwint był zniszczony, musiałem kupić nowe pedały) i nakrętki kontrującej osi ( być może jeszcze jakiegoś małego elementu, ale nie sądzę). Do zestawu dokładam także oryginalny klucz Shimano do samodzielnego serwisu. Pedały opisane powyżej mają przejechane około 1200km, używałem ich tylko jeden sezon.

Sprzedaję tylko dlatego że kupiłem bardzo tanio nowe XT M8000.

Żeby ułatwić transakcję, pokrywam koszt przesyłki pobraniowej Pocztą Polską.

Cena? 85 zł za całość.

20180603_112222.jpg

20180603_112234.jpg

20180603_112308.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85 zł, tak ja wyżej. Biorąc pod uwagę że dorzucam właściwie drugie pedały + narzędzie do serwisu + pokrywam koszt przesyłki, nie jest to chyba zła cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, cena jest interesująca i zachęcająca. Niemniej, potrzebuje w chwili obecnej głównie bloków, pedały nie są pilne i na razie się wstrzymam z ich zakupem. Czy same bloki jesteś skłonny sprzedać? Jeśli tak, jaką cenę proponujesz?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...