Skocz do zawartości

[szosa] używany Cube Agree


marcinek2708

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam pierwszej szosy jako dodatek do mtb,

Ostatnio pojawiło się dużo ogłoszeń z tym modelem Cube Agree z malowaniem jakiejś firmy co wypożyczają rowery.

https://www.bikestacja.pl/pl/rower-szosowy-cube-agree-ultegra-6700-3x10-dt-swiss-uzywany-50567.html

https://www.olx.pl/oferty/q-cube-agree/?search[filter_float_price%3Ato]=3000

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Bikemator napisał:

Czyli trzeba mieć na uwadze, że kiedyś będzie trzeba dokupić dwa blaty z przodu, odpowiednią przerzutkę i klamkomanetkę. Jaki mniej więcej może być tego koszt?

Przerzutki na rynku są, nawet do starszej Ultegry 6603. Moim zdaniem, jeżeli trafisz rower w dobrym stanie, to jest to bardzo dobra opcja. W razie czego coś tam dopasujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Chętnie bym wypróbował ten rower. Jeśli kupię używany, to mogę trochę pojeździć i ewentualnie sprzedać z niewielką stratą w razie, jeśli mi się nie spodoba. To zupełnie tak, jakbym go wypożyczył :) Problem w tym, że mają je bardzo daleko i jedyne co mogę zrobić to kupić go z przesyłką za pobraniem.

Myślicie że da się tam zamontować jakieś szersze opony, np. 28?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2018 o 10:58, drozda napisał:

Ultegra 6703 przestała być produkowana w 2012 roku i coraz trudniej kupić choćby przednią przerzutkę na na trzy blaty dla łańcucha 1

To jak raz argument od czapy, na te chwile można kupic wszystko do 6703 od klamkomanetak po pojedyncze blaty. A nawet jest  lepiej, bo wedlug gików 3x nie jest trendy, i sprzedaja te korb za grosze sam placilem za nowke sztukle 300pln:P Nowa przerzutka 6703 do dostania za 80pln, podobnie z reszta zwykla 6700.

Z Korby 6703 mozna bez problemu zrobic 6700 czyli 2x i przerobić na ta sama linie lancucha, jesli to komus potrzebne.

 

W dniu 26.06.2018 o 11:59, Bikemator napisał:

Czyli trzeba mieć na uwadze, że kiedyś będzie trzeba dokupić dwa blaty z przodu, odpowiednią przerzutkę i klamkomanetkę. Jaki mniej więcej może być tego koszt?

Nie musisz robic nic, Klamkomanetka i przerzutka 3x moze obsluzyc 2 blaty bez problemu, ustawiasz to tak zeby nie dalo sie wbic najwyzszego biegu i wszystko dziala idealnie wlacznie z trimowaniem na korbie 2x. Ale ... Zanim zajezdzzisz korbe ultegry, to ... nie bedzie to taka szybka sprawa bo sa to dosc trwale zebatki. NA te chwile nie ma najmniejszego problemu z dostepnoscia czesci.

Co do Agree, jezdzilem takim rowerze, wlasnie na 6703. Tylko koła od Eastona. Calkiem sympatyczny rower.

Edyta:

Zeby nie bylo ze ssane z palca http://allegro.pl/shimano-fd-6703-ultegra-przerzutka-przod-3x10-31-8-i7027734248.html

Blaty 39 i 30T na alle po niecale 60pln, jedyny problem i cena to blat najwiekszy, ale ... zeby go zajechac to ... trzeba ładnych tysiecy kilometrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Zaczyna mnie to przekonywać coraz bardziej. Jeszcze jedna kwestia odnośnie tych rowerów: rozmiarówka.

Słyszałem, że Cube ma nieco inną geometrię ramy, charakteryzującą się nieco krótszą rurą górną. Ciekawe, czy dotyczy to też tego modelu... Jeśli tak, to dla wzrostu 183 i długości nogi 84 powinienem wziąć pewnie ramę 58, jako że normalnie pasuje mi 56?

Niestety nie mogę przymierzyć tego roweru osobiście: trochę za daleko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na OLX Agree 56cm w Markach, podskocz, przymierz. Bedziesz wiedzial, czy za mały, czy w sam raz.

Patrzac po tabelkach, Agree jest krótki, ale.... dla jednego moze to byc za krotki dla innego za dlugi... Jak ktos niezwycajny w Baranowatych rowerach, to moze i 56cm byc szokiem ::P

Jak ktos zamierza takim rowerej jezdzic wiecej, to warto dobrze dobrać rozmiar.

A na Bemowie do zobaczenia jest cos co wyglada na 58 lub 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...