Skocz do zawartości

[1500] lazaro lub spartacus


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam sie nad kupnem lazaro v3 integral lub spartacus 4.0. mam pytanie co do ramy, bo na pewno ktorys z tych rowerow wezme. duzo jest poradnikow jak wybrac rozmiar ramy ale kazdy jest inny i jzu sam nie wiem. Mój wzrost to 183 w butach 185 cm. jaką ramę miałbym wybrać? 19 czy 21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz sobie przekrok, że się upewnić że możesz sobie pozwolić na 21''. :) Ale jeżeli jesteś typowej budowy ciała, to tak jest. Już dziś pisałem na ten temat. Moim zdaniem 185 to jest na granice 19'' i 21'' crossowej ramy Transroweru. Na 19'' będziesz bardziej wyprostowany, na 21'' - pochylony. Wybierz co ci bardziej pasuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Pablo59

@remover

 

sorki że dopiero teraz ale byłem na wyjeździe, później sprawy prywatne i kupno roweru zeszło na drugi plan, właśnie mierzyłem swój wzrost oraz długości nogi (wszystko meirzyłem w butach w których będę jeździł) wzrost wyszedł 186 a długości nogi od pachwiny wychodził 91. jaka rama będzie najlepsza jeśli chodzi o integral v3? 19 czy 21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2018 o 15:54, remover napisał:

masz tu na aukcji obrazek z wymiarami.

 

W dniu 23.04.2018 o 18:19, Pablo59 napisał:

wyroby  transroweru (lazaro/ kands/ spartacus) to raczej 19" - długie te ramy są -

trochę chore te długości jak na crossa,

to są długości  ścieżkowców mtb, gdzie mostek ma długość 5 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem mega zaskoczony, spacerując z psem zobaczyłem pod kantorem rowery zapiete, był tam lazaro integral v2 wersja z 2017 roku, zapytałem czy mogę przymierzyć, była to rama 19" według Pana z kantoru. jak zszedłem z siodełka i ustałem w rozkroku ramy to klejnoty były blisko ramy, czyli to bedzie dla mnie odpowiednia rama czy mam brac 21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dovectra napisał:

trochę chore te długości jak na crossa,

to są długości  ścieżkowców mtb, gdzie mostek ma długość 5 cm.

No niestety. Vellberg 19'' wg tego obrazku ma TT 640 mm. W porównaniu z tym Northtec Caledon DB 605 mm, Evado 596, Orkan 580. Do tego jeszcze mostek 100 (110?) i robi się dziwnie :)

3 godziny temu, biaalyd napisał:

jestem mega zaskoczony, spacerując z psem zobaczyłem pod kantorem rowery zapiete, był tam lazaro integral v2 wersja z 2017 roku, zapytałem czy mogę przymierzyć, była to rama 19" według Pana z kantoru. jak zszedłem z siodełka i ustałem w rozkroku ramy to klejnoty były blisko ramy, czyli to bedzie dla mnie odpowiednia rama czy mam brac 21?

No jak blisko ramy na 19'' to po co ci 21''? Żeby na pewno walnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...