Skocz do zawartości

[bielizna] Brubeck i Craft extreme jaki rozmiar ?


Rekomendowane odpowiedzi

Podzielcie się Waszymi doświadczeniami w doborze rozmiarów dla bielizy BRUBECK szczególnie potówki i CRAFT Extreme. mam 178 cm i w klatce 102 cm. Teoretycznie pasuje mi M-ka, ale trochę się boje tak małego rozmiaru. W cywilu noszę M/L. Obecnie posiadam Craft XL i jest za duża. Znaczy nie opina ciała, ale tez nie wisi na mnie i nie widać pomarszczeń materiału

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maczet190399 napisał:

Obecnie posiadam Craft XL i jest za duża.

No nie dziwie się ;-)  ja mam 190cm w klatce 115cm i mam Lkę, ktora też jest duża. ;-)

Brubecka kupiłem XL i ... niestety cechą brubecka jest to, że po pewnym czasie potrafi sie porozciągać, mimo to bardzo doobra bielizna jesli chodzi  o odprowadanie itd, uzywalem jej bardzo czesto.. Wiecj ja bym polecał brać Brubecka zawsze o jeden mniejszego niz ten ktory siedzi idealnie. W zasadzie to jedyna bielizna jaka mi sie rozciągneł w tak znaczącym stopniu to własnie brubeck thermo. U Crafta, Mizuno, Adidas, HallyHansen nigdy takich rzeczy nie widzialem.  Najgorzej jakosciowo wspominam jakas termo z DEca, aerofit cos tam.

 Z tych dwóch marek które wymieniłeś, zdecydowanie wole Crafta. Poza bielizna trzymaja się rozmiarówki i w ciemno moge brac ich XLki. Jakościowo są mega super.

Mam od nich 2 sztuki spodni rowerowych, 2 getry biegowe, ze 2 bluzo/kurtki i wiatrowke plus jakies fajne bokserki sportowe, rękawki  i nie było wtopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi.

Ja z tej za dużej Craft Extreme XL do tej pory w sumie tez jestem zadowolony. Tylko ze teraz zrobiła się za duża. Z Brubeck myślałem o wersiji 3D Pro na lato pod koszulkę jako potówka. Na jesień/zimę w sumie nie myślałem aby kupować Brubecka tylko właśnie Crafta Extreme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cinol123 napisał:

Z tych dwóch marek które wymieniłeś, zdecydowanie wole Crafta. Poza bielizna trzymaja się rozmiarówki i w ciemno moge brac ich XLki. Jakościowo są mega super.

Ja mam odwrotne doświadczenia. Mam Craft Pro Zero i przy 188/113 XL jest akurat, więc normalnie. Próbowałem za to Windstoppera Crafta i był mikrusi. Cywilna bluza też jest na mnie przymała w rozmiarze XL.

Poza tym, bielizna musi być obcisła. Więc, o ile nie krępuje ruchów, lepiej wziąć ciut za małą niż ciut za dużą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zakupiłem Ctrafta Extreme M-ke i jest dobra. L-ka też była OK, lecz trochę przydługa. Teraz dopiero pokazała na co ją stać. Idealnie odprowadza pot i skóra w ogóle nie jest mokra, jak to miało miejsc przy XL. Przy okazji zakupiłem Endura translite. Bardzo fajna i dobrze wykonana potówka. Czekam tylko na Brubeck. Tutaj zakupiłem jednak L-ke bo tak wypadało z tabelki. Najwyżej odeśle na wymianę. Został mi to zakupu jeszcze Craft Pro Cool Superlight, lecz budżet już wyczerpany. Zakupie ją w następnych miesiącach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@maczet190399 możesz napisać jak leży na Tobie L z Brubecka? Patrząc na tabelkę to mój wzrost 175 czyli M, pas 89 czyli L a klatka 105 czyli XL i nie wiem co wybrać. Najrozsądniej byłoby wybrać L, ale jak pisał cinol i kilka osób na innych forach, może się rozciągnąć i będzie wisieć. O rozciąganiu ciuchów Brubecka czytałem, że nie wszystkie mają taką przypadłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...