Skocz do zawartości
  • 0

[2000zł] Rower MTB - Jaki zakupić dla początkującego?


nig0

Pytanie

Witam.
Przeszukuje mnóstwo tematów i nie mam pojęcia jaki rower mógłbym zakupić w przedziale cenowym do 2000 zł.
Interesuje mnie rower MTB z uwagi na fakt że w moim miejscu zamieszkania są lasy po których chciałbym jeździć. Dodatkowo rower będzie również służył do dojeżdżania do pracy około 10 km dziennie po asfaltowym podłożu. Chciałbym aby jazda na nim była lekka i płynna z uwagi na zmieniające się wysokości terenów w trakcie jazdy do pracy.

Oczywiście nie chce aby ten rower był na rok. On ma mi wysterczać na kilka sezonów - Oczywiście w tym czasie jak moja wiedza rowerowa się powiększy chce w niego inwestować. Lepsze hamulce, przerzutki, amortyzatory itp.

Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.03.2018 o 13:30, nig0 napisał:

Oczywiście w tym czasie jak moja wiedza rowerowa się powiększy chce w niego inwestować. Lepsze hamulce, przerzutki, amortyzatory itp.

Inwestując w ramę Hexagona niestety bedziesz rozczarowany. Wymiana na coś dobrego nawet z drugiej reki typu naped amortyzator hamulce wyniesie cię to drugie tyle co rower. Przemysl coś jednolitego używanego wyższej klasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niewiele więcej ($$) możesz już kupić HEXAGON 7.0 a w jego cenie ze stajni KROSSa możesz przymierzyć się pod MTB XC czyli modele LEVEL 2.0 lub 3.0
Z tym, że ceny ok.2500-2600zł

Z używanych możesz nawet poszukać KTMa, myślę, że modele SPORT XT albo ULTRA FIRE powinny oscylować w granicy Twojego budżetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kolega mógłby wytrząsnac trochę grosza to warto i tego gościa wziąc pod uwage https://www.dadelo.pl/rower-mtb-romet-mustang-1-2018-pd17913/?v_Id=122065&gclid=CjwKCAjwk9HWBRApEiwA6mKWaQJy9Ro3uW0lc0Iu3LivEWQqr6RqJ1s06A9M0HQasfCh3haF0VgdzxoCsMMQAvD_BwE i tu faktycznie nic poza standardowym serwisowaniem nie musiałby zmieniac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nieznany

Tak się teraz, czasem zastanawiam. Czasem czytam, te wszystkie komentarze, że rower za 2tyś się do niczego nie nadaje (nie mówię że w tym temacie tak napisano). ze lepiej kupić używkę itd. Kurde nasi dziadkowie jeździli po lasach i innych dziadowskich drogach rowerami cholera wie z z czym i jakoś żyli, a teraz mój znajomy kupił rower za 4k i mówi, że strasznie źle się mu się go użytkuje bo się męczy jak na nim jedzie. No chyba po to też rower jest, żeby dowalić organizmowi trochę wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...