Skocz do zawartości
dran2

[Deuter Race Exp Air] naprawa siatki.

Rekomendowane odpowiedzi

dran2

Ktoś zetknął się z sypiącymi się sitkami w Deuterze? Udało się to komuś jakoś związać, zakleić, wymienić? Po 2.5 roku od kupna zaczęła się mi sypać siatka na pasku naramiennym. Zapytany o możliwość naprawy pogwarancyjnej Deuter nie odpisał, sprzedawca Explore.pl zepchnął problem na dystrybutora, firmę Bakosport, który zaoferwał pośrednictwo w wymianie pasków na nowe u producenta za jedyne 250zł, czyli cenę nowego plecaka. Potrzebny mi pomysł na chwilową naprawę na czas oszczędzania kasy i porównywania produktów konkurencji.

IMG_20180301_121535.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal93

Na zipach! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
maczet190399

Nitka, żyłka wędkarska, taśma srebrna, ale pewno już o tym myślałeś :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dran2

Nawet zacząłem dziergać. Taśma wydaje mi się nie przetrwałaby długo, a co do żyłki to żałuję że zacząłem :P Oto efekt po wczorajszych wieczornych 2h. W tym tempie jeszcze ze dwa razy tyle to potrwa, ale może chwilę utrzyma, i nie będzie niszczyć ciuchów.

IMG_20180314_135412.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PiotrKaaaaaaaaaaa

Miałem starszy model deutera, tam był inny materiał i konstrukcja tej części plecaka. Nie było problemów po nie wiem ilu, 7 latach może ? W tym roku kupiłem nowy plecak, ma takie paski jak ten. Pierwsze wrażenie - tandetny, niewygodny plastik. W praktyce jest dość wygodny i nie przeszkadza w czasie używania, ale wrażenie przy dotykania nieprzyjemne. Wygląda jakby mógł się łamać z czasem :( Mam nadzieję, że twój przypadek jest jednostkowy, a nie jest regułą po 2+ latach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
michuuu

UV i pot prędzej czy później zrobią swoje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dran2

Mam nadzieję że do tego czasu trafię na dobre promo na AMPa albo Syncro ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
irackman

A jakby tak wywalić ten plastik i zamiast niego wszyć grubszą siatkę kaletniczą- taką o gramaturze np. 300g/m2? Podałbym nawet konkretny link, ale nie wiem czy moderację przejdzie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dymcio111

mam ten sam problem w moim Deuterze Race Exp Air też po około 2-3 latach zauważyłem, że coś ciuchy się wycierają i patrze siatka się wykruszyła :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dran2
Napisano (edytowane)

Do usuniecia

Edytowane przez dran2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta