Skocz do zawartości

[rower] Jaki rower?


Cagoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Generalnie potrzebuję rower typu górski chyba, że macie jakieś inne propozycje. Otóż potrzebuję roweru do ulicznej jazdy, ALE nie chcę żadnego sztywniaka ani nic w ten deseń. Chcę czasami zjechać na jakieś pagórki czy też "pobawić" się tzn. wheelie bądź coś w tym stylu. Może jakiś góral kross? Liczę na propozycje, a kwota to myślę, że około 1500 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie oczywiście sprawę, że rower dobry do ulicznej jazdy tzn. szybki i wygodny nie będzie się dobrze spisywał ani w terenie, ani tym bardziej w "stuncie"? Odwrotnie podobnie - rower zwrotny i miękki nie będzie szybki na ulicy. Do tego za 1500 zł rower będzie bardzo podstawowy - amortyzator to będzie tylko z nazwy.

Hexagony od Krossa mieszczą się w tym budżecie, ale zawsze trzeba brać poprawkę na to, że to jest rower ATB do kompletnej rekreacji i wiele skakania i wheelie to on nie wytrzyma.

Ja bym zwrócił uwagę na rowery z Decathlonu. Rockrider 520 mieści się w budżecie, ale dołożyć do Rockridera 540 się opłaci. Naprawdę ciężko polecić coś innego tym bardziej, że już praktycznie wiosna i po wyprzedażach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cagoo z mojego miasta jesteś :) ... I dlatego też nie wiem o jakich pagórkach mówisz. Żeby zaliczyć te jakiekolwiek najniższe to z 50km trzeba przejechać. 

A co do tematu to z obecnych kandydatów zastanawiałbym się pomiędzy Rockriderem 540 a Lazaro Core zaproponowanym przez @SoloTM... z korzyścią dla Lazaro, gdyby tylko był nowy. Dobry osprzęt jak na 1800 zł jednak rower opisany jako używka i nie wiadomo co to za sprzedawca. Aż 1 przedmiot sprzedaje i nic o gwarancji czy pochodzeniu nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten lazaro ciekawy, ale sprzedawca z allegro niepewny, lepiej w jakichś sieciówkach poszukaj albo większych sklepach. Tamten z decathlonu jak dla mnie niestety gorszy od podanego lazaro. Tutaj masz wyprzedażowe modele krossa z 2017 https://www.domenasportowa.pl/pol_m_Rowery-meskie-720.html?filter_traits[1319562432]=&filter_availability=y&filter_producer=1240478832&filter_price=&filter_default=n

w podanej cenie jest kilka ciekawych modeli i wysyłają już złożony rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...