Skocz do zawartości

[amortyzator] Marzocchi 55rs 2010


AdaskoKross

Rekomendowane odpowiedzi

OBNIŻKA CENY-CENA OSTATECZNA 750 ZŁ

 

 

Na sprzedaż świetny włoski amortyzator z 2010 roku ( WŁOSKA PRODUKCJA NIE CHIŃSKA) o skoku 160mm(nawet ciut więcej do 165mm, przy czym wykorzystuje 100% skoku ) stosunkowo niedawno po gruntownym serwisie i wypadzie w srebrnej górze.
Amortyzator kupiłem za 750zł lecz trzeba było go zrobić
-Wymiana uszczelek(na te czerwone z rowertour.pl)
-wymiana oringów(udało się dostać taki mini oring...)
Na tym etapie zlikwidowałem jakiekolwiek wycieki. Następnie:
-Wymiana oleju
-Dodanie uszczelek filcowo/olejowych nasączonych olejem do amortyzatora dzięki czemu poprawiło to ugięcie wstępne.(uszczelki kupione od activi do duroluxa 35mm)
-podłożyłem podkładkę z poliamidu między korkiem, a sprężyną dzięki czemu uniknąłem metalicznego dżwięku.
Pozostaje jedynie nałożyć opaskę termokurczliwą na sprężynę.

Amortyzator sprawny,bez luzów, jeśli chodzi o stan goleni górnyc, dobry+ górne są niklowane więc nie ma się o co martwić jak w przypadku anody.

Amortyzator w moim posiadaniu jest od 6/7 mies w tym dwukrotnie zmieniałem olej, raz na samym początku, drugi z 2 tyg temu. Jeśli chciałby ktoś filmik z kultury jego pracy chętnie podeślę. 

Rura 1-1/8 18.5cm( + - 2mm) 
Koła 26''

Zamieniam tylko dlatego bo mam rower zjazdowy i mam możliwość wsadzenia dwupółki. Mogę także zamienić się za Domaina R lub boxxera z dopłatą. 

Pozdrower 

 

 

Zdjęcia amorka u mnie w garażu. (SPECIALIZED)

Edytowane przez AdaskoKross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...