Skocz do zawartości

[rower] Radon ZR Race 26', rozm. 19. XTR / X-0 / Syntace/ DT Swiss


Aph3X

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć do sprzedania rower (zabrzmi dumnie) kultowym osprzęcie. Mam na myśli przede wszystkim napęd - SRAM X0 - nie do zajeżdżenia przerzutka oraz widelec - ostatni FOX z inteligentnym system Terra logic. Tłumik w widelcu "wie" kiedy pozostać zamknięty, sztywny a kiedy otworzyć się i doskonale tłumić drgania.

Rower nie był ani razy jeżdżony od 5 lat. Złożyłem go dla żony, pojeździła na nim około 500 km, po drodze urodziło się dwoje dzieci i sprzęt przeleżał cały ten czas w pokrowcu (mogę dać w gratisie). Cena 3000 PLN. 

Zdjęcia:

https://www.olx.pl/oferta/radon-26-cali-xtr-sram-x0-fox-terra-logic-9-5-kg-CID767-IDo9bAV.html

Specyfikacja:

Rama: Radon ZR - Aluminium 7005 , podwójnie cieniowana

Korba: XTR 960

Widelec: FOX Terra Logic (inteligetna blokada) 100 mm skoku

Kierownica: Syntace Duraflite Carbon Rised

Przerzutka Przód: XTR 950

Przerzutka Tył: SRAM X-0 Carbon

Koła: DT Swiss XR 1450 26 cali.

Siodełko: Sella San Marco białe - niewidoczne na zadjęciu

Manetki: SRAM X-0 Carbon - 3 x 9 przełożeń

Hamulce: Avid Juicy Ultimate Carbon

Sztyca: X-Mission Alu 31.6

Mostek: Boplight Alu – 100 mm

Pedały: Shimano 520 lub Time ATTACK XC8 ( do wyboru)

Opony Przód/Tył: Huthhinson Python / Shwalbe Racing Ralph

Przewody: Nokon - pełen pancerz - złote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...