Skocz do zawartości

[Mińsk Mazowiecki] i okolice


kamykyo

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś posiada mapę rezerwatu jedlina i najbliższych okolic? ;) chodzi głównie o inne trasy, ścieżki poza tą główną która jest wyznaczona :( i kolejne pytanie czy gdzieś w mińsku można nabyć drogą kupną mapy mazowieckiego parku krajobrazowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Witam,

od tego roku mieszkam już w Mińsku i mam nadzieje na ciekawe trasy. Na razie pojeździłem troszkę między Mińsk-Marianka-Gliniak, ale troszkę to mało. Mam nadzieję na ciekawe trasy z małą ilością asfaltu, wolę teren ;) i do zobaczenia na szlaku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj na www.rowerowyminsk.pl

Tam można się ustawić na jakaś jazdę.

W sumie tras nawet trochę ciekawych w okolicach jest, właśnie na Gliniaku są jedne z ciekawszych ścieżek jak na bliską okolicę.

Teraz też staram się jeździć jak najwięcej w terenie - opony do tego zobowiązują :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, temat odżył :icon_cool:

Trasa Mińsk-Marianka-Gliniak to raczej jedynie skrawek.

Można zrobić jakąś ustawkę, np. rekonesans terenów leśnych (najlepiej cały pas wydm zaczynając od tych najbliżej Mińska przez Pogorzel, Mikanów/Julianów aż do Mieni i Cegłowa sprawdzonymi i atrakcyjnymi ścieżkami).

 

Jeśli można zapytać - czym się wozisz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W góry sprzęt jak znalazł, no i przede wszystkim otwiera nowe możliwości, drogi. Co do odwagi to będziesz mógł sobie po prostu teraz na więcej pozwolić, na to na pewno przyjdzie czas :)

Jak będziesz miał jakiś wolny dzień, odezwij się i można coś wspólnie z c1ach'em wykombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...