Skocz do zawartości

[Mińsk Mazowiecki] i okolice


kamykyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

no to może podzielimy się jakimś propozycjami tras? :o ja np ze swojej strony polecam rezerwat Jedlina w Mieni, bardzo miłe okolice do jazdy na rowerze ;), dla fanów zajazdów i podjazdów, czyli rasowego xc polecam zatorze, chochół w okolicznych lasach naprawde można się wyszaleć, daje linki do tras w okolicach mińska z portalu rower.com

http://rower.com/atlas.php?op=StoryView&id=871 -ten tekst jest kolegi z forum ciamy :o

http://rower.com/atlas.php?op=StoryView&id=767

http://rower.com/atlas.php?op=ViewReg&id=7 a to spis atlasu rowerowego Polski na województwo mazowieckie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kurna dawno mnie tu nie było:/hmm Mienia rzeczywiscie świetne miejsce co drugi dzień tam po lesie smigam i jeszcze mi sie nie znudziło :) Jeszcze polecam las koło Mrozów hmm za Mrozami sie skreca na rudka chyba i jest wielki las niewiem czy nie fajniejszy ten las od tego w Mieni :) to jak wam nie straszna pogoda to daje gg:11802365.Ja śmigam praktycznie co drugi dzień czy zimno czy ciepło rower musi być!!! B) Także zapraszam do jakiegoś wspólnego wypadu!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam!! być może słyszeliście już o moim projekcie... http://www.rower-mmz.cba.pl jest to strona mojego autorstwa która powstała aby zebrać wszystkie ciekawe traski wokół naszej okolicy w jedną całość. Bardzo chciałbym podjąć współpracę z innymi bikerami z okolic. Jeżeli ktoś chce mnie wspomóc to zapraszam! Strona ma zostać wstępnie ukończona na wiosnę tego roku :) Jeżeli znasz i chcesz się podzielić jakąś trasą rowerową,pomysłem, to mój adres e-mail lub gg znajdziesz w dziale "twórcy" . Oczywiście nie zostaniecie anonimowi B) Wasze trasy będą podpisane waszym nazwiskiem/nickiem. Serdecznie zapraszam!! i ostrzegam że na razie za wiele tam nie ma ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widziałem projekt tej stronki ^_^ Fajnie, że znalazł się ktoś taki co chce wszystkie trasy zebrać w jednym miejscu ;) Chociaż widziałem też stronke o trasach z mińska, tylko nie pamiętam adresu :P Tam było o wiele więcej tras, podzielonych na kategorie odległościowe. Życze powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ;] aktualnie doprowadziłem stronę do stanu użytku od strony graficznej. zostało mi tylko dodawanie tras i jeżdżenie za fotkami tych miejsc, których wcześniej jeszcze nie sfotografowałem. to, że widziałeś tą stronę wcześniej nic nie znaczy bo tam się wszystko wywracało do góry nogami i zmieniało co chwila w wyniku burzy w moim mózgu ;p pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

może jestem monotonny, ale jakoś tu pusto ;) Choć ostatnio zauważyłem nagły wzrost ilości chełmiarzy (sorry jeśli walnąłem ortografa) - może to Dynamo tak działa? ;) Coraz łatwiej kogoś spotkać na trasach. A tak wogóle to ciekawe dlaczego nie przekłada się to na ilość forumowiczy z Mińska :)

Aha...od nowego sezonu łatwiej mnie poznać na trasie jakby co :) Teraz ujeżdżam dosyć charakterytyczną ramkę

 

ps. moja strona...upadła - nikt nie wykazał chęci pomocy i nie spotkałem się z żadną odezwą (udało mi się nawet wymienić linkami z paroma dużymi serwisami, np. strona miasta, gminy i parę rowerowych), zrobiłem bardziej profesjonalny i dojrzalszy projekt (inna sprawa że w tym czasie moje umiejętności webmasterskie wzrosły o 200 % - dojrzałem w niektórych kwestiach) ale ostatecznie go nie publikowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie dopiero niedawno się zarejestrowałem :thumbsup:

 

W sumie właśnie tak wchodziłem od czasu do czasu na Twoją stronkę ale cały czas była w budowie...

Ogólnie to można coś pomyśleć, tylko obecnie komp mi w serwisie leży więc jestem ograniczony...

 

A teraz jesień/zima też jeździsz?

Można by się jakoś ustawić, chociaż ciężko u mnie z czasem i śmigam wieczorami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie dałem sobie spokój, szkoda mi roweru. Może jak będę miał czas to poszukam w całym domu jakiś starych części i złożę coś zimowego na stalowej ramie która mi się wala po garażu ;)

Odbudowa strony...w sumie można by było zawiązać małą koalicję :) nie wiem czy zagląda jeszcze na forum użytkownik ciama - z tego co widzę grafik (na moje umiejętności designerskie raczej nie można liczyć bo są dosyć skromne, chyba nie mam gustu), ja wezmę na siebie kod, ktoś jeszcze pomoże opisać jakieś fajne traski, zrobi fotki i można by było coś z tego skleić. Tylko jest pytanie czy warto się angażować, mimo że poprzednia wersja odstraszała wyglądem (to był mój taki domowy poligon doświadczalny) to coraz częściej ktoś do mnie zagaduje dlaczego strona nie działa i co dalej z nią, więc chyba do jakiejś części osób dotarła (przynajmniej tych bardziej zrowerowanych). A potem pozostanie nam już tylko podziwiać nasze zdjęcia w galerii zasłużonych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...