Skocz do zawartości

[hamulce przezutki] kross level b2


BARTOSZKOWALSKI1988

Rekomendowane odpowiedzi

a polecisz mi Jakis wzgledny amor i koła bo kompletnie sie nieznam na tych czesciach dodam ze chciałem troche mocniej pojezdzic w terenie i tez swoja wage mam tzn 115 kg wiec powoli wszystkie podzespoły i główne czesci sie rozstrajają o ile juz nie zmeczyłem tego roweru na dobre teraz pytanie czy kase wkładac w czesci czy mocniejszy inny rower 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz korzystać z forum stosuj się do regulaminu. Każdemu zdarzają się błędy ale jak ktoś świadomie je robi i nie chce mu się poprawić to już lenistwo.

 

Wracając do tematu nie opłaca się tak wielkich zmian robić. Jak się zużyło to Alvio starczy, jedynie manetka Deore, jak działa to nie zmieniaj nic i zbieraj na inny rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
18 minut temu, BARTOSZKOWALSKI1988 napisał:

Mogę ale nie chcę :) każdy myślę doczyta i zrozumie to co napisałem to forum rowerowe nie poprawnego pisania Panowie 

No i co że forum rowerowe? Jak z kolegami na rower jedziesz to rozmawiasz normalnie po polsku, czy bełkoczesz bez ładu i składu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...