Skocz do zawartości

[szukam towarzysza] Wyprawa Ukraina Rumunia maj 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

 

W okresie 29.04.-20.05.2018 zamierzam pojechać po pętli Medyka-Lwów-Stanisławów-Kołomyja-Seret-Bukowina-Suczawa-Jassy-Braszów-Sybin-Kluż Napoka-Oradea-Debreczyn-Koszyce-Tylawa-Sanok-Przemyśl. Szukam chętnego (chętnych). Raczej męska wyprawa, optymalnie 3-4 osoby. Noclegi w namiotach na campingach, spontanicznie u gospodarzy (nie wykluczam przystępnych cenowo pensjonatów). Dystans dzienny 80-120 km. Ale bez szaleństw w razie niepogody (w razie niesprzyjającej aury, opóźnień w trasie, etc. możliwe podwózki koleją). Przewiduję kilka pojedynczych dni pieszego trekingu po górach w Rumunii. Trasa nie jest "sztywna" i może być trochę zmodyfikowana (w zależności, co po drodze). 

 

Mam na imię Mariusz (45l., ale to nie znaczy, że celuję w rówieśników). Ruszam autem z platformą z Kościana (Wlkp.) w kierunku Przemyśla, gdzie planuję pierwszy nocleg i zostawienie auta do końca wycieczki.

 

Chętnie odpowiem na pytania i wątpliwości. Pozdrawiam bikerów wszelkiej maści.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nikt się do tej pory nie zgłosił. Kiedy pisałem posta, miał ze mną jechać kolega z pracy (który ostatecznie zrezygnował). Wyruszam sam. Z tego co piszesz w innym wątku, nasze czasy się raczej nie zgrają. Ja wyruszam z Przemyśla rankiem w niedzielę 29-go do granicy (próbowałem się załapać na któryś z pociągów z Przemyśla do Lwowa, ale dowiedziałem się, że nie przewożą rowerów, zapakowanie się na bezczela, może skutkować przymusową wysiadką na granicy). Po przejściu kontroli chcę wsiąść na "elektryczkę" na najbliższej stacji. Przyjazd do Lwowa planuję wczesnym popołudniem. Jadę z dworca od razu do znajomych Ukraińców, 10 km na północ od miasta (nocleg, lub dwa, jeśli by się upierali żebym został). Potem zaczynam właściwą wyprawę - tranzyt przez Lwów na południe (miasta nie będę zwiedzał, bo już dwa lata temu zrobiłem to gruntownie). Ale, jak zmienisz plany Robercie, to zapraszam.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...