Skocz do zawartości

[rower] Orbea Terra CX rozmiar 54


puchaty

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż mam moją Orbeę Terra.

 

Cena oczekiwana 5200 PLN

Rower znajduje się w katalogach Orbei z 2012 roku - http://www.bikekatalog.pl/2012//rowery/1163/Orbea.Terra.TDR/

 

Jest to rower przełajowy w rozmiarze 54 (168-178 cm mniej więcej). Karbonowa rama i widelec. Koła karbonowe na szytkę wraz z szytkami Chalenge (koła chińskie na piastach novateca) - szytki mimo brudnego boku w bardzo dobrym stanie, bieżnik niewiele zużyty, hamulce tektro, manetki ultegra 6800, przerzutka tył ultegra 6800 z nowymi kółkami, przerzutki przód nie montowałem ale jest w zestawie do sprzedaży wraz z wieszakiem, kółkiem konwersji do dolnego ciągu - wszystko oryginalne. W razie czego dorzucę, jeśli ktoś będzie chciał zmienić system na dwa blaty z przodu (blaty też dodam).
Rower wyposażony w pomiar mocy na P2M na korbie rotora.
Mogę też sprzedać go na kołach bontragera TLR ze świeżymi oponami Bontrager CX Team Issue 33 zalane mlekiem (minus 500 zł).
Rurki Dedy, sztyca kabonowa Orbei, siodełko Selle Italia.
Rower regularnie serwisowany, czyszczony i pieszczony.
Dorzucam też dwa nowe łożyska suportu.
Istnieje możliwość sprzedaży bez p2maxa (oczywiście z inna korba - FSA). Wtedy na kółkach Bontragera zmiścilibyśmy sie w kwocie 3.000 zł.

 

Link do aukcji OLX
https://www.olx.pl/oferta/orbea-terra-cyclocross-cx-przelaj-CID767-IDqFAQl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...