Skocz do zawartości

[Przerzutki]Przerzutka przednia


Thomass13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich moje pytanie odnosnie przerzutki przedniej niby wszystko ustawiłem na początku było ok. Teraz sobie nie moge dać rady z przednią przerzutka w rowerze. Jak ustawić żeby przerzutka wrzucała na wszystkie 3 blaty z przodu? Poprostu nie chce i wrzucić na ta najwieksza zębatkę. Nie wiem co robię nie tak? Przednia przerzutka ma opis T42. Ale widzialem tez przerzutki z opisem 48t czy jest to jakies wazne oznaczenie? Czy może to byc powodem tez tego że suport został zmieniony ze 125 mm na 122,5 i teraz jest problem z ta najwieksza zębatką? Chyba że sie cos w przedniej przerzutce zepsuło sam nie wiem moze cos doradzicie? 


Dodam że przednia największa przerzutka posiada 48 zębów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzeruj oba ograniczniki, odkręć linkę - rower na podpórkę. Kręć pedałami i ręcznie podciągaj przerzutkę aż do oporu. Powinna wrzucić na największy blat, a nawet poza niego. Jeśli nie, podnieś przerzutkę lekko do góry, sprawdź współosiowość. Pytanie dodatkowe: jaką masz pojemność oraz jaki model przerzutki, bo 2,5 mm różnicy na suporcie nie powinno przeszkadzać przy prawidłowej przerzutce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...