Skocz do zawartości

[Kask] Full-face


Szip

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Wiem, że kaski typu "fullface" są dostosowane do jazdy po terenach leśnych, ale czy można w takim kasku (+ założone gogle) pojechać na miasto? Ogólnie to by była jazda po ścieżkach rowerowych.

 

Stąd takie pytanie, ponieważ no już niedługo zima (mam nadzieje, że śnieg spadnie) i chciałbym pojeździć rowerem typu fatbike. (Czyli rower z grubymi oponami).

 

Wtedy to by wszystko ładnie się spasowało.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Wiem, że kaski typu "fullface" są dostosowane do jazdy po terenach leśnych, ale czy można w takim kasku (+ założone gogle) pojechać na miasto? Ogólnie to by była jazda po ścieżkach rowerowych.

 

Stąd takie pytanie, ponieważ no już niedługo zima (mam nadzieje, że śnieg spadnie) i chciałbym pojeździć rowerem typu fatbike. (Czyli rower z grubymi oponami).

 

Wtedy to by wszystko ładnie się spasowało. :D

 

Nie rozumiem, jaki związek ma jazda na fatbajku z fulfacem. Nie rozumiem też, dlaczego fulface mają być dostosowane do terenów leśnych. Fullface ma chronić łeb podczas szybkiej agresywnej jazdy w dół, las do tego nie jest potrzebny.

Ale oczywiście jeździć możesz jak chcesz. Tyle, że jeśli będziesz jeździł trochę szybciej niż w tempie spacerowym, to gogle, szczególnie tańsze, będą mocno parować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...