Skocz do zawartości

[używka czy warto] BMC FOURSTROKE FS01 29 XX1


kantele

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam okazję kupić za około 10k używkę, model z 2014 roku, jak w temacie. Specyfikacja w linku:

https://katalog.bikeworld.pl/2014/web/produkt/rowery/mtb_29er_full/bmc/37586/fourstroke_fs01_29_xx1

Ponoć rower potestowy ale przeserwisowany, mało używany, w świetnym stanie, lekko stuningowany, cytuję: "oryginalne Carbonice - sztyca i kierownica, New Ultimate - mostek i Extralite - sztywne osie. Po tuningu rower na oponach continental zalanych meczkiem i z pedałami Expedo waży ok. 9,4 kg"

 

Co sądzicie?

Tylko pliz, nie mówicie mi "dołóż 2k i kup cośtamcośtam". Na nowy w takiej specyfikacji mnie nie stać, używek generalnie nie uznaję ale to jest wyjątek (mam możliwość na nim kilka dni pokręcić oraz sprawdzić faktyczny stan w swoim serwisie) więc po prostu "tak, bierz, jest świetny" albo "nie kupuj, nie jest wart swojej ceny", wystarczy ;)

 

Pozdr. Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście nie bity, to brać. Fulla całego z karbonu, razem z hamulcami to nie ma szans dostać za takie pieniądze. Jeśli oczywiście pasują ci takie duże koła i małe skoki. Ciekawe czemu wymienili oryginalne części na nowe. Karbon od czasu do czasu trzeba dla pewności wymienić, szczególnie mostki, bo może brzydko pęknąć w złym momencie, ale to przecież prawie nówka.

 

Chociaż na pewno jakbyś dołożyła 2k, może 3k dla pewności, no to wtedy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat samego roweru się nie wypowiem, ale też kupiłem potestowy, karbonowy, tyle że hardtail i moim zdaniem to super opcja. Jak jeszcze możesz przez kilka dni przetestować i sprawdzić w serwisie, to ja bym co szybciej to zrobił, żeby ktoś nie zwinął Ci go sprzed nosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...