Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Również polecam te gripy z Aliexpress. Moim zdaniem nie ma sensu wydawać 10 razy więcej pieniędzy na Esi.

Niestety nie zgodzę się. Przyszły moje EKFAN'y, pojeździłem i bida. Nie ma co porównywać do ESI Extra Chunky, nie ta liga. Miękkie jak cholera, śliskie, sprawiają wrażenie lipnej jakości. Średnica mniejsza, ale to oczywiste. Nie pożyją długo, więc zamówiłem nowy komplet Extra Chunky. 2.5 dolca nie szkoda, ale nie polecam. Lepiej dwa piwa kupić.

Edytowane przez HarveyDent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie,

 

szukam tzw. ass savera, coś w rodzaju mini błotnika, który się zgina i montuje z tyłu przy kole oraz najlepiej też na przód. Parę dni temu tak zachlapałem rower, że będę musiał dojść do niego z karcherem...

 

Poza tym, poszukuję spodenek z szelkami z gel padem, z tym, że nie do końca znam swój chiński rozmiar. Może ktoś ma podobne wymiary, 190-195cm , waga 84kg. Oczywiście w miarę rozsądnej cenie, bo to ali :D

 

Przydałyby mi się też rękawy na ręce i jakieś ocieplacze na nogi. Mam dosyć niemiłe doświadczenia związane z kupowaniem odzieży z długimi rękawami na ali, bo wszystkie były zdecydowanie za krótkie i powątpiewam też w same rękawy na rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za milion punktów.
Czy ktoś zamawiał kosuzlki marki racmmer i może podzielić się opinią co do rozmiarówki. Na codzień używam przeważnie 2XL więc może jakaś dobra duszyczka doradzi jaki rozmiar dobrać tych chińskich koszulek :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielska wersja strony rozwiązuje problem, droższe są lepsze pod tym względem że oprócz bajerów jak ekranik, posiadają lepszy układ ładowania a więc szybciej naładujesz powerbank oraz mogą dać więcej prądu do ładowania urządzenia. Do tego lepszy układ przeważnie jest bardziej energooszczędny więc mniej się nagrzewa= więcej naładujesz z tej samej pojemności.

ps. do czego potrzebny ci taki powerbank?

ekranik jest taki jak w zegarku elektronicznym, na malutkiej baterii zegarek wytrzymuje średnio 4 lata więc że tak powiem nie zużyje ci baterii 18650 ;)

Edytowane przez piciu256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Dziękuję za info :)

Ładowanie telki - sony e4 (włączony gps, strava, może jakiś program do śledzenia pozycji) plus raaaczej awaryjnie ładowanie/podładowanie aku do latarki.

Ma znaczenie, czy użyję do nich ogniw 18650 z lub bez zabezpieczenia?

Na razie pod ręką mam bez zabezpieczeń.

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie za milion punktów.
Czy ktoś zamawiał kosuzlki marki racmmer i może podzielić się opinią co do rozmiarówki. Na codzień używam przeważnie 2XL więc może jakaś dobra duszyczka doradzi jaki rozmiar dobrać tych chińskich koszulek :)

 

Ja noszę XL i brałem od nich 5XL i jednak wolałbym 4XL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni zakup https://www.aliexpress.com/item/No-logo-standard-full-carbon-3K-carbon-bike-saddle-Carbon-saddle-Titanium-bow-6-6-152G/1000003842099.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.9mJIwC

 

Na siodełku spędziłem już kilka godzin i mogę stwierdzić, że dla mnie jest bardzo wygodne.

Jest bardzo twarde (jak to karbon), jednak świetnie absorbuje wszelkie drgania i nierówności terenu. Mimo iż twardsze od mojego poprzedniego San Marco Aspide Arrowhead, dużo wygodniej się na nim siedzi. Oczywiście jeżdżę w spodenkach z wkładką.

Wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Myślę, że tej klasy firmowe siodełko to koszt co najmniej 500 - 700 zł.

Waga realna to 169gr (deklarowana 153gr). Jest to zatem jedyny minus jaki na tą chwilę zaobserwowałem.

 

Ogólnie mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie, czy użyję do nich ogniw 18650 z lub bez zabezpieczenia?

 

PB powinien mieć wbudowane zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem ogniwa, więc bez obaw. Druga sprawa że gdybyś miał kupić zabezpieczone to :

  • mogą Ci się nie zmieścić do urządzenia, bo są wiesze
  • opłacalność PB była by mocno dyskusyjna

Ogółem elektronika jest od czuwania nad akusami. Jak kupujesz z Chin to może kup bez ogniw, licho wie co trafisz, chyba że ktoś ma coś sprawdzonego. Ja z gotowców PB tylko XIAOMI mam, ale one są bez wyświetlacza. Oczywiście jak wspomniał wcześniej jeden z kolegów, nie kupuj tych najtańszych obudów, czas ładowania akumulatorów w nich to jedna wielka porażka.

 

Strony na stałe nie zmienisz, wejdziesz w "polski" link i znów to samo. Jedyne wyjście to kasowania subdomeny z linka w pasku adresu. Dodatkowo trzeba zmienić opis na angielski na stronie. Innymi słowy, więcej zabawy niż to warte.

Inna, szybsza opcja, to przeklepywanie aukcji do strony angielskiej. Zajmuje 3-5 sekund, w zależności od wprawy. Mogę wieczorem zrobić poradnik, ze zdjęciami krok po kroku, jak ktoś chce.

Edytowane przez Dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w cenie raczej z czegoś się wzięła, także wolałbym jednak dorzucić te parę baksów i kupić coś solidniejszego, bo w końcu będę z tym jeździł i gdy nagle mi to odpadnie i rozwalę komuś samochód to będę musiał zapłacić trochę więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...