Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.07.2018 o 14:31, cervandes napisał:

Różne rzeczy z CHRL zamawiam, generalnie jest to zawsze szajs z jakością adekwatną do ceny ale tym razem chwalę, zachwycam się i polecam.

Uchwyt rowerowy GUB PLUS. Plastikowy ale mega sztywny, mocny, telefon w nim zablokowany bardzo mocno.

Mam aluminiowy i również bardzo polecam. Telefon siedzi bardzo mocno i żadne wstrząsy mu niestraszne. Ale dla wyjątkowo przezornych jest również wersja z dodatkową gumą zabezpieczającą telefon (może przydaje się przy MTB, kiedy jeździ się na wyjątkowych nierównościach).

I tak jak napisałeś: tylko zwolennicy symetrii będą niepocieszeni, bo położenie względem uchwytu nie jest symetryczne i nie można go regulować.  ;-)

Edytowane przez Artek610
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

W dniu 14.07.2018 o 18:14, niuti napisał:

Mam i jestem raaaaczej zadowolony ;)

Hamują podobnie jak metaliki shimano więc dobrze, ale bardziej piszczą na mokrym i nowe ocierały o tarczę niezależnie jak bym zacisk ułożył - według mnie były ułamek milimetra grubsze niż oryginał.

Z duszą na ramieniu pojechałem w trasę (dłuuugą, 170+km w terenie): szybko się dotarły, po 1/4 trasy przestało ocierać (sporo hamowania w kiepskich warunkach). Teraz czasem zabrzęczy ale to raczej kwestia wiotkiego widła.

Osobiście nie wrócę już do oryginałów.

p.s. Metaliki do avid bb5 też chyba od nich mam - tu już bez zastrzeżeń większych, ale robią u mnie na tyle, więc mniej wymagająca praca niż tych powyższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://pl.aliexpress.com/item/WEST-BIKING-89G-Portable-Mini-Bicycle-Pump-160-PSI-High-Pressure-Cycling-Hand-Air-Pump-Ball/32410948900.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.111f5c0fpjbyEF

Polecam. Niby pompka mikroskopijnej wielkości, ale moje mtb pompuje całkiem znośnie. Bardzo wysoka jakość wykonania,  wysmarowana smarem że prawie cieknie. Ogólnie bardzo na plus. 

https://pl.aliexpress.com/item/ZACH-D-USB-Akumulator-Rower-w-Tylne-wiat-a-ROWEROWE-Mini-Przodu-Kolarstwo-wiat-a-Drogowego/32880746275.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.111f5c0fpjbyEF

Lampki genialne. Kosztowały śmieszne pieniądze a świecą niesamowicie jasno. Przednia daje tylko trochę gorsze światło niż moja latarka za 400zł. Całe z aluminium, wysoka jakość wykonania, zatyczki do usb są bardzo wytrzymałe i grube, pod przyciskiem jest "daszek" z alu dzięki czemu nic nie moknie. Uchwyty są bardzo mocne. Całość lekka. Mega polecam.

https://pl.aliexpress.com/item/Brand-New-2017-Motorcycle-Men-Motocross-Racing-MX-MTB-DH-Downhill-Jersey-Pullovers-Jersey-Cycle-Wear/1000005550902.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.111f5c0fpjbyEF

Całkiem spoko bluzka na rower. Nie jest jakiejś wybitnej jakości, no ale cena robi swoje. Pocę się w niej mniej niż w rowerowych koszulkach z krótkim. Proponuję jednak wziąć o rozmiar większą niż by to pasowało z tabeli rozmiarów bo ja najpierw wziąłem niby na mnie i jest trochę za mała, rozmiar większa jest perfecto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.aliexpress.com/item/RockBros-Sports-MTB-Road-Bike-Bicycle-Breathable-Anti-shock-GEL-Gloves-Cycling-Riding-Anti-slip-Anti/32625731525.html?terminal_id=f6e8659aea0e4fe88d8e5b7bfaa2e08b

Niby L-ka powinna być z lekkim luzem, a jest za mała. Rozmiarówka walnięta, uważajcie.

 

52 minuty temu, Manquegriot napisał:

https://pl.aliexpress.com/item/ZACH-D-USB-Akumulator-Rower-w-Tylne-wiat-a-ROWEROWE-Mini-Przodu-Kolarstwo-wiat-a-Drogowego/32880746275.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.111f5c0fpjbyEF

Lampki genialne. Kosztowały śmieszne pieniądze a świecą niesamowicie jasno. Przednia daje tylko trochę gorsze światło niż moja latarka za 400zł.

Dobry żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Biesz766 napisał:

Jestem ciekaw Twojego porównania

Nie mam tej lampki, ale c8 już zjada ją na śniadanie a gdzie latarki za 400 zł. XPG na pokładzie tam jest. Nawet Chińczyk deklaruje w niej 350 lumenów. No bez jaj proszę. Porównywanie z czapy - dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo, ja coś kupiłem i dałem opinie. Dodałem też zdanie o bzdurach które wypisuje inny użytkownik. Ty tylko napisałeś wypowiedź która nie tyczy się wcale głównego wątku.

Secudno, każdy kij ma dwa końce, więc proszę Ty mi udowodnij że lampka za 57 zł świeci niemal jak latarka za 400 zł. Miałem w ręku multum latarek, wierz mi lub nie, i nie kupię bzdur jakie tutaj są pisane. Po takich wpisach ludzie myślą że za 50 zł mają jakość produktów które kosztują u nas 8x drożej i jest lament jak to w kraju jesteśmy robieni w balona. 

Tertio, masz coś do mnie, wal PW. Koniec mojego offtopu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dziubek napisał:

Po takich wpisach ludzie myślą że za 50 zł mają jakość produktów które kosztują u nas 8x drożej

A sam opyla modyfikacje latarek za 35-40 zł ( tak, za tyle można kupić C S2+ ) :D

 

Secundo nie udowodnię bo nie mam latarki za 400 zł. Negowanie natomiast czegoś za 57 zł, że dobrze świeci przy jednoczesnym operowaniu na Convoyach S2+ w podobnych pieniądzach po modach jest po prostu ignorowaniem faktu, że ma się coś dobrego w ręku ( mowa o C S2+ ).

Mogę natomiast napisać, że Tak, miałem latarkę w rękach taką, która kosztowała kiedyś 1/10 ceny Maglite 5xR20 na żarówkę ksenonową, a biła go na głowę światłem na odległość jak i możliwością skupienia. Była na baterie 4LR44 i to był jej główny problem, bo nie było wtedy takich aku ( teraz chyba też nie ), miała mniej lumenów niż jakiś prostak na zwykłą żarówkę, ale 2 soczewki i lustro błyszczące lepiej niż psu jajca. Wynalazek przywieziony z australii przez znajomego kilka lat temu.

Sorry, ale negowanie czegoś co się nie miało w rękach tylko na podstawie tego, że się przerzuciło setki latarek w życiu jest dziecinne i po prostu głupie.

Z PW nie skorzystam, ale Dzięki za zapro.

 

Nie będę tu recenzował tego co z Azji mam @Track bo monopol na super jakość ma tu ktoś z modami C S2+, nie chcę mu z butami w podwórko włazić. Sorry, ale kolegą nie jestem z Tobą.

 

Pzdr.

 

 

Edytowane przez Biesz766
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta, tylko ona jest na aku 14500

To źródło pewniejsze:  https://www.aliexpress.com/item/3800LM-XML-Q5-COB-LED-Flashlight-Portable-Mini-ZOOM-torchflashlight-Use-AA-14500-Battery-Waterproof-in/32856957356.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.259.1ec83c00IjFftF

 

Jednak Convoy s2+ rządzi, nawet bez modów to jest super latarka, warto kupić nawet w PL od jakiegoś janusza biznesu jak nie chce Ci się czekać. Jak nie masz aku 18650 to są mody na akumulator AA ( plastiki wielkości 18650 w które wkłądasz AA ) które spokojnie do sporadycznego dojazdu na niej wystarczą na naście użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Cię boże kupować tą ładowarkę. Chyba, że masz blisko straż pożarną albo chałupę której nie lubisz.

Wg. mnie najtańsza sensowna ładowarka to ta: LiitoKala Lii 202 + zasilacz 2A np. z telefonu ( jest o tyle spoko ta ład. że jak masz w jednej komorze aku to robi to za powerbank ).

Dołóż te 10 dolców i weź Convoya, naprawdę warto.

Edytowane przez Biesz766
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na opinie innych, bo moje zdanie jest tu nielubiane. Sam używam ładowarek LitoKala, zasilaczy blitzwolfa, convoya oraz Astroluxa latarek i sądze, że to najlepsze sprzęty w stosunku kasa/jakość nie tylko z chin ale i w eu.

Edytowane przez Biesz766
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...