Skocz do zawartości

[Schwalbe SS - kilka wersji] którą wybrać


xyz2a

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chciałbym kupić opony schwalbe smart sam 29x2.1drutowe  - no więc zaglądam na drogi portal i szukam.

Znalazłem kilka wersji cenowych - 55zł, 66zł i ponad 100zł.

Te za 55 odróżniam - wersja Active 50EPI więc na razie je odsuwam na bok.

Wersja za 100zł - drogie - dlatego na razie odsuwam na bok.

 

Skupiam się na tych pośrednich 67EPI - i co wchodzę w aukcję to inny opis, inne oznaczenia.

Czy ktoś mógłby mi potwierdzić że to są wszystkie te same opony czy jednak było kilka wersji tych SS.

Nie chciałbym kupić a później by się okazało że mogłem z tej drugiej aukcji kupić lepsze w tej samej cenie.

To tak w skrócie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W średniej półce cenowej wszystkie mają 67EPI.

znalazłem takie wersje - nie wiem - być może to ta sama wersja, a może produkty z 2016, 2017 ale wolę się upewnić.

1. Wkładka antyprzebiciowa: Kevlar K-guard

2. Performance Dual

3. HS 476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od tego czy chcesz stary czy nowy bieżnik. Stary to diamenty, nowy to prostokąty.

 

Na stronie producenta znajdziesz wszystkie dostępne wersje danej opony w danym rozmiarze.

 

Producent twierdzi, że drutowe 2.1 to tylko performance, nie ma w ofercie wersji z wkładką.

 

https://www.schwalbe.com/en/offroad-reader/smart-sam.html

 

 

Te active to zdaje się biedne egzemplarze na potrzebę producentów rowerów robione, nie warto sobie nimi zawracać głowy. A za stówę to masz zwijane SS.

 

 

I na koniec słówko: jesteś pewny, że smart samy? Ja po samach na race kingi się przesiadłem i bardziej mi się póki co podobają... Lżejsze, szybsze i lepiej wykonane, zero bicia. Do tego tańsze. Z samów zadowolony byłem, bardzo, ale te pozwalają mi na więcej, bardzo ładnie się kleją podłoża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...