Skocz do zawartości

[Rower MTB Typu] Freeride, enduro,zjazdy itp


xxpawlosxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ukrywam strasznie spodobał mi się ten Swag 10( i ten przedni amor <3) tylko jeśli jest nie wiadomą to ryzoko troszkę :/ Szukałem na forach i wzmianiek o nim nie znalazłem :/ A taki Romet dlaczego się nie na da? https://www.olx.pl/oferta/romet-tool-1-0-2015-trail-enduro-rozmiar-m-16-5-CID767-IDos4qo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tego Mondrakera nie bierz, stoi na wszystkich grupach na fb i nie może się sprzedać, zatem musi być jakiś powód (poza tym, że old school).

Za 4 tys, możesz już szukać na Pinkbike lub serwisach zagranicznych (lub grupach na fb) relatywnie nowego roweru, dzięki czemu będziesz miał pewność że wszystko w nim działa - jakiś Marin Hawk Hill lub konkurencja z Calibre (wypuścili całkiem niedawno model Beastnut którego widziałem już na jednym z popularnych serwisów za 700 funtów), lub idz na całość i zainwestuj w pewniaka HT ale stalowego (Last Forward, lub Cotic), lub Orbea Loki (ponieważ jest zwyczajnie piękny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...