Skocz do zawartości

[maska ochronna] na usta,gdzie i jaką kupić


sebur

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Może warto zajżeć do sklepu z odzieżą motocyklową(nawet www), tam takich masek jest od groma(sam mam dwie motocyklowe i zimą na rower też się nadają)... Tyle że trzeba uważać żeby wybrać jakąś najcieńszą(jak kupisz za ciepłą to sie ugotujesz)... Poza tym w grę wchodzą też kominiarki...

Pamiętam że jak w zeszłym roku był mróz -15*C to mój kumpel jeździł dodatkowo w takiej masce robotniczej(do kupienia za 1zł w castoramie) obejmującej usta i nos... żeby nie wypluć po drodze płuc of korz

 

pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego?

http://buff.alpio.pl/original-11200-p-89.html

Użytkował to ktoś z was?

ja mam coś podobnego. miałem kupić za 50 w cykloturze, ale kupiłem za 30... na krupówkach :) . oczywiście to nie jest buff, ale idea ta sama, cienkie bezszwowe "coś" chroniące przed wiatrem. sprawdza się, polecam :) ale weź orginalny, bo jest chyba bardziej elastyczny i rozciągliwy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kominiarke z Biemme ta u Arnika za 90 zł.Jest dość długa także po twarzy i po szyji nie wieje .Ale jest strasznie cienka :036: na zime sie nie zadaje- zbyt zimno w głowe.Jedyne wyjscie to na kominiarke ubrać jeszcze czapke wtedy można jeździć -20 stopni nie straszne .A poza tym nie ma otwóru na usta co powoduje ze przy morzie robi się w okalolicach ust "mokro".Ja sobie wyciołem otwór :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...