Skocz do zawartości

[kluby rowerowe] w Krakowie?


sebur

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Chyba za pozno...

Pozatym po rokjazdy na goralu chcesz startowac w klubie...

A z jaka fora ja pytam...

Ja jezdze od 16lat, z 3 letia przerwa, od dwoch lat bardzo duzo jak na moje warunki...

Sadze, ze mam deczko lepsze zaplecze, no chyba, ze Ciebie nie zrozumialem...

 

 

Masz na mysli, ze sie nauczyles sie jezdzic na rowerze rok temu??

Czy ze jezdzisz od roku po dlugiej przerwie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpiderMAN wyluzuj ;) każdy kiedyś zaczyna ;)sebur zaczał rok temu... ale chce jeździć szybciej, dalej, lepiej technicznie, jeździć(trenować) w grupie- samemu źle się jeździ :029: a Ty odraz Go krytykujesz i wyśmiewasz... byliście na biku razem ze wiesz jak jeździ :question: bo patrząc na Twoją sygnature to po 16 latach ( nawet z 3-ech letnią przerwą) w tym roku nie przekroczyłeś dst dziennego 100km... to wielkim osiągnięciem nie jest.... to w ramach wstępu ;)

sebur zaglądnij na stronke tego Teamu

PZDR Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

SpiderMAN wyluzuj ;) każdy kiedyś zaczyna :)sebur zaczał rok temu... ale chce jeździć szybciej, dalej, lepiej technicznie, jeździć(trenować) w grupie- samemu źle się jeździ :029: a Ty odraz Go krytykujesz i wyśmiewasz... byliście na biku razem ze wiesz jak jeździ :question: bo patrząc na Twoją sygnature to po 16 latach ( nawet z 3-ech letnią przerwą) w tym roku nie przekroczyłeś dst dziennego 100km... to wielkim osiągnięciem nie jest.... to w ramach wstępu B)

sebur zaglądnij na stronke tego Teamu

PZDR Krzysiek

 

 

:) brawo zgadzam się z tą opinią. Jak się człowiek chce zapisać do klubu to dlaczego nie? Może się okaże, że ma talent i wystarczy mu rok i będzie śmigał w maratonach jak złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...