Skocz do zawartości

[wycieczki] Wałbrzych - szukam chętnych


tobo

Rekomendowane odpowiedzi

zaden problem. mozemy nawet w tą sobote czyli 14 albo w niedziele 15 października. nawet lepiej niz walbrzych. jeszcze sie zgadamy. przy czym jesli przyjedziesz do wcha i zrobimy jakas trase to wyjdzie hm.... powiedzmy 30 w gluszycy, dojazd i powrot do wcha - 30 plus dojazd twoj do domu... hm. ja nie mam nic przeciwko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Gość_asia.kwiatek_*
Hej:) Jeśli chcesz pojezdzic, pisz na gg 5640750, w weekendy jezdze w okolicach Walbrzycha:)

fajnie . to chetnie sie przyłacze. napisałam na gg moze sie uda dogadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hEHE... Jak coś to ja też chętny na wycieczkę :) kwestia dogadania się :D Za często nie jezdze.. bo samemu jakoś nie mam weny... a rower stoi.. i czeka.. Jestem z okolic Głuszycy:) POZDR. GG - 2092704

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich,

 

po latach emigracji wróciłem do domu w ukochane góry :-)

 

Niestety starzy znajomi od rowerowania już dawno się wykruszyli i zamienili rowery na samochody.

 

Zapraszam na wspólną jazdę po górach w terenie. Po latach doświadczeń z XC a potem DH obecnie mentalnie jestem związany z enduro. Jeśli odpowiada komuś taki styl jeżdzenia to zapodaj info na gg 2965732

 

------------------------------

Epic Bikers

http://picasaweb.google.com/epic.bikers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.

Jak ktoś jest chętny na wieczorne przejażdżki to zapraszam na trasę Jedlinka-Bystrzyca- Jedlinka wychodzi to 30km jeździmy zawsze (chyba ze pada) we Wtorki, Środy, Czwartki i Piątki wieczorem o godzinie 18 jak ktoś by chciał sie dołączyć to spotykamy sie w Jedlince na głównej krzyżówce- Jedlina, Głuszyca, Walim, tam jest tylko taka jedna nie powinniście mieć problemu :) Zazwyczaj jeździmy ekipa 3 osobową tempo nie jest zabójcze w końcu jest zima i jeździ sie w tlenie, chętnych zapraszam.

Oczywiście oświetlenie obowiązkowe

W razie jak ktoś by chciał sie dowiedzieć coś więcej zostawiam swoje GG - 5483793

 

Pozdro wieczorni maniacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...