Skocz do zawartości

[Rama] Stevens Sonora XC karbon XL 2017


mathellfire

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż praktycznie nieużywaną ramę Stevens Sonora, rocznik 2017 w rozmiarze XL 22''. Nie liczyłem kilometrów, ale 100 nie przejechałem :-) Stan jak nowa, jakaś naprawdę mikroskopijna ryska może się trafić. Rama karbonowa z roweru:

 

https://www.stevensbikes.de/2017/index.php?bik_id=39&cou=US&lang=en_US

 

Najtańszy rower na tej ramie kosztuje 9000zł. Samą ramę wyceniam na 3000zł i dokładnie taka jest oferta (bez negocjacji).

Mogę sprzedać z amorkiem Fox 32 Float SC Performance +1600zł (nowy kosztuje niecałe 3000). Stery rzecz jasna dorzucam.

 

Ramę sprzedaję, gdyż potrzebowałem pilnie osprzęt do innego projektu (grupa Shimano). Mam jeszcze kierownicę, sztycę czy koła gdyby ktoś chciał do dogadania. Okazja dla kogoś kto rozglądał się za sztywniakiem MTB w karbonie. Można parę tysięcy zaoszczędzić. Z Allegro w razie czego nie ma problemu.

 

post-161796-0-63287300-1498166026_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...