Skocz do zawartości

[dartmoor i rockrider 340] przekładanie osprzętu


BartekTNUTS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otóż ostatnio kupiłem od kolegi ramę dartmoor street fighter i zamierzam z mojego dotychczasowego roweru jakim jest B-twin Rockrider 340 przełożyć cały osprzęt na ową ramę i tu pytanie, czy nie było by z tym jakichkolwiek problemów ? Chodzi mi głównie o to, czy wszystko by się wpasowało np, jakaś sztyca, korby etc. Dodam, że to pierwsza moja styczność z takim czymś, więc proszę o wyrozumiałość.  :thanks: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zdajesz sobie sprawę że nie ma to absolutnie sensu?

Zdaje jak najbardziej, ale zamiar jest taki, aby po przełożeniu tych części stopniowo z czasem je zmieniać/wymieniać na lepsze. Aktualnie nie mam gotówki więc kombinuje jak mogę. Ramę kupiłem po taniości od kumpla i szkoda mi jej zmarnować.

Jak dla mnie to wygląda na projekt roweru do lansu. To nie ma sensu, geometria ramy Dartmoora służy do czegoś, czego osprzęt b tłina nie wytrzyma. Zrobisz sobie z tego bułkowóz, a skacząc na tym stworzysz sobie wielkie ryzyko utraty zdrowia.

Mądrze powiedziane. Elementy lansu na pewno chciałbym tam umieścić aczkolwiek nie chce robić nic na pokaz, tylko samemu w miarę możliwości złożyć rower i stopniowo go ulepszać. Głównie to chcę się czegoś nauczyć bo rowery mega mnie pochłonęły, problem w tym, że moja wiedza na dzisiejszy dzień jest dosyć uboga. Jeszcze co do tego skakania to powiem ci, że nie jeżdżę w ten sposób głównie praktykuje jazdę na kole itd. ale muszę dodać, że w tym temacie również jestem amatorem więc myślę, że ten osprzęt na początek zdał by egzamin. Dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...