Skocz do zawartości
  • 0

Rower z Olx czy warto?


Gość Michał

Pytanie

Gość Michał

Czołem forumowicze, jadę dziś obejrzec taki rower:https://www.olx.pl/i2/oferta/rower-viper-na-manitou-hayes-shimano-lx-rama-22-CID767-IDm6kJK.html#:fe97fa37f6

 

Stąd moje pytania, czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi co to za model roweru i po lakonicznym opisie doradzic czy rower jest warty uwagi za cene 1100 zl i ewentualnie na co ta uwage przy ogledzinach zwrocic.

Z gory dzieki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie Viper FS20, jakiś francuski wynalazek sprzed 6 lat. Nie wiadomo co tam siedzi. Geometria niedzisiejsza ale jest to na pewno lepsze niż marketowy full więc za tą cenę może i ma sens. Tylko równie dobrze możesz drugie tyle albo lepiej wpakować w serwis, a rower zawsze będzie przestarzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

195 cm wiec akurat :)

ale sprawa nieaktualna, rower na kompletnie lysych oponach i korba z mocno wyrobionymi zebami, do tego mokry amortyzator.

Dzieki za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja też bym go odpuścił, szczególnie że możesz doskładać i wybrać nowy rower na gwarancji serwisowej producenta, co zawsze jest bardzo dużym plusem. Łyse opony w tym przypadku dobrze nie wróżą, musiałbyś je dokupić osobno, więc nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na kupno używanego roweru zawsze istnieje ryzyko, że coś w nim padnie, bo przecież absolutnie nikt nie udzieli Ci na niego gwarancji, kupujesz na własną odpowiedzialność. Bez wcześniejszych oględzin naprawdę ciężko cokolwiek powiedzieć. Napisz chociaż ile jesteś w stanie przeznaczyć na jego zakup, jakie są Twoje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...