Skocz do zawartości

[2000] Cross/MTB nowy


samel15

Rekomendowane odpowiedzi

Hej zwariować można przy tych wszystkich możliwościach także proszę o pomoc.

Chcę zakupić rower do 2000 zł. Jazda głównie asfalt, ale może się zdarzyć wypad za miasto na leśne ścieżki z dołkami, chciałbym aby też dało się nim tam jeździć. Dodatkowo za miesiąc dwa planuję dłuższy wypad ze znajomymi nad morze rowerem. Będzie to kilkaset kilometrów nie chciałbym żeby rower mnie zawiódł.

Mam 168cm wzrostu i jakieś 70kg wagi.

Dlaczego napisałem Cross/MTB no bo ponoć przy MTB można za pomocą zmiany opon zmodyfikować rower do poruszania się po asfalcie(gość w sklepie mi to proponował przy okazji rozmowy o hexagonie). Jeśli to błąd proszę prostować ;).

Proszę o jakieś konkretne typy :)

Moje znaleziska:

UNIBIKE:

Romet:

       Te crossy z rometa mi tak średnio wyglądają, ale może macie inne zdanie.

       Nad tym się mocno zastanawiałem

 

Kross:

Nad tymi 4.0 z 2015/16 też nwm jakie są właściwie różnice miedzy nimi nie znam się na osprzęcie :P

Wiem że sporo tego, ale liczę na doświadczenie forumowiczów i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nwm nie słyszałem nigdy o tej meridzie i w sumie jak jest okazja to wsparłbym chętnie polskich producentów. A czy nie jest czasem tak że przy tych rowerach 2017 płaci się głównie za ten napis jak porównuje niektóre modele to nie widać żadnych różnic w osprzęcie między 2016 a przeważnie dwie stówy różnicy. Kasy mam do 2000 ale chętnie wydałbym mniej ;) Tym bardziej że muszę kupić jeszcze gatki z wkładką może będzie trzeba sakwy/bagażnik/jakieś oświetlenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Warszawa to nie moje okolice, albo podkarpackie albo dolnośląskie :P Ale ktoś może skorzysta. Jak ktoś przymierza się do kupna to na expertbike.pl się promocja pojawiła

Dodatkowo oferujemy Państwu przedsezonowy rabat na wybrane modele!
Aby skorzystać z promocji, po dodaniu roweru do koszyka należy wpisać w odpowiednie pole formularza kod rabatowy (kody nie działają przy produktach oznaczonych jako promocyjne):

10kross - 10% na modele 2017 firmy Kross
10kellys - 10% na modele 2017 firmy Kellys 
7unibike - 7% na modele 2017 firmy Unibike

 

Ja po majówce skocze do hurtowni poprzymierzam te rowerki i ostatecznie wybiorę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przymierzałem dzisiaj te Unibike cross co wyżej i mam mały problem bo moje kohones są praktycznie zaraz przy ramie, sprzedawca w takim przypadku zaproponował mi zmianę na MTB (mission 27,5 i scott aspect 750) bo tam niby rama jest trochę nizej. No i tutaj w przekroku było trochę luzu ale nie więcej niż 3-4 cm, czy to wystarczy? 

PS: Czy pozostaje w takim wypadku damska rama? :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...