Skocz do zawartości

[rower] ile wydać


Mampytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ile pieniędzy należaloby przeznaczyć na rower na dojazd do szkoły (min. 120 km/mies-do szkoły, ale jeśli mi się spodoba to więcej). Mam na myśli rower górski (ew. jakiś trekkingowy-żeby był taki "agresywny" z wyglądu). Czy ten się nada? https://www.decathlon.pl/rower-mtb-rockrider-340-26-id_8351519.html

Zapomniałem dodać: będę jeździł po asfalcie mam 175 i 65 kg. Wymiary się zmienią bo jeszcze urosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czy według Ciebie ten rower ma agresywny wygląd :icon_question: , bo według mnie nie ma.

Proponuję rozejrzeć się za rowerem typu cross - będzie Ci się przyjemniej dojeżdżało po tych asfaltach.

Może wygląd nie będzie agresywny, ale czy o to chodzi podczas krótkiego dojazdu do szkoły :icon_question: , chyba nie.

Jak masz jakieś sklepy rowerowe w okolicy, to poprzymierzaj się do kilku modeli i po jazdach próbnych będziesz wiedział na jakim typie dobrze się czujesz.

Na popularnym portalu aukcyjnym są np. rowery Lazaro i Kands, a jeśli rower nie musi być nowy, to poszukaj czegoś używanego w swojej okolicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...