Skocz do zawartości

[Zabezpieczenie] Jakie zabezpieczenie polecacie


Caporeira

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, jakie zabezpieczenia stosujecie, jakie polecacie ?

Jest jakieś zabezpieczenie którego nie da się szybko przeciąć?

Stosujecie jakieś GPS trackery?

 

SGS7EDGE TAPATALK

Obecnie używam ABUS 6500 granit x-plus 6500 od ponad 1,5 roku zostawiłem 10 razy zapięty rower w różnych miejscach na dłużej. I nadal posiadam ten sam rower [emoji4]

 

Wysłane z mojego GALAXY S9 EDGE+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podepnę się pod temat. A co sądzicie o takim zapięciu? 

 

http://velo.pl/akcesoria/zamki-i-zapiecia/kryptonite/messenger-mini-0

 

Prawie mam 250zł do wydania w formie bonu w tym sklepie i tak się zastanawiam czy będzie to wystarczająco bezpieczne zapięcie. Będzie służyło do zapięcia roweru w Krakowie w różnych miejscach na raczej krótkie okresy czasu, ale możliwe, że czasami będę musiał zostawić rower na 1-2h. 

 

Pozdrawiam
Piotr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peter.a

Jeśli masz wydać w tym sklepie to na tej stronie znalazłem Evolution series 4. Przede wszystkim u-lock jest grubszy o 3mm dłuższy o 6,5 cm a to  dużo jeśli przypinasz do barierki i nie ma tej końcówki  Bent Foot ( tylko z jednej strony pręt jest blokowany przez zamek  a druga końcówka jest wsadzana w otwór).  Dodatkowy uchwyt nie koniecznie będzie pasował do twojego roweru i może się stać bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie musi być koniecznie na tej stronie. Mam do kupienia jeszcze zestaw oświetlenia, pompkę i różne akcesoria. Mógłbym tam kupić te drobne rzeczy, a zapięcie gdzie indziej. Nie mam jakiegoś strasznie ograniczonego budżetu, mogę wydać nawet 300-400zł, ale jeśli ten lock za 250zł byłby wystarczający do takich kilkugodzinnych postojów to może po co przepłacać? Zwykłymi szczypcami chyba się go nie da przeciąć, a wątpię żeby ktoś po mieście z szlifierką biegał. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Podepnę się pod temat , 

szukam zabezpieczenia do roweru zostawianego na terenie zakładu pracy przez 8h koło dyżurki z ochroną miejsce z kamerami , resztę czasu rower trzymany w domu , podczas wycieczek raczej nie będzie zostawiany samotnie a pod opieką innej osoby

Zastanawiałem się nad :

 

-  AXA Cherto Compact

- Kryptonite Keeper 785

 

waga nie ma dużego znaczenia , co sądzicie czy to wystarczy czy szukać coś lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie używam ABUS 6500 granit x-plus 6500 od ponad 1,5 roku zostawiłem 10 razy zapięty rower w różnych miejscach na dłużej. I nadal posiadam ten sam rower [emoji4]

 

Wysłane z mojego GALAXY S9 EDGE+ przy użyciu Tapatalka

Nie przeszkadza ci waga ?

Jak długi jest i czy nie masz problemu zapiąć dobrze (rama, koło, barierka, drugi rower) pojazd ?

 

SGS7EDGE TAPATALK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, również skorzystam i podepnę się pod temat.

Poszukuje zabezpieczenia do roweru, trochę poczytalem i myślę o jakimś u-locku lub łańcuchu. Skłaniałbym się bardziej w kierunku łancucha, ponieważ wydaje mi się wygodniejszy w użytkowaniu. I teraz pytanie... przeglądalem przykladowo oferte kryptonite i widzę, że te najbezpieczniejsze ważą ponad 5-6kg, to dość dużo... Czy przykladowo tego typu lancuch: http://www.kryptonitelock.com/content/kryt-us/en/products/product-information/current-key/001669.html będzie wystarczającym zabezpieczeniem i czy warto go kupować? Dodam, że cena jest drugorzędna, nie mam specjalnego budżetu na to, ale też szukam czegoś w miarę rozsądnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...