Skocz do zawartości

[buty] Shimano M200 nowe, enduro, czarne i niebieskie PILNE


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

sprzedam buty Shimano M200 - nowe, CZARNE I NIEBIESKIE :D

 czarne za 460zł, niebieskie za 530zł


1 para 44 czarne
wiele par 44 czarne
4 pary 45 niebieskie

 

Robię zamówienie dla siebie, moge przy okazji wziąć kilka dla Was, ale muszę wiedzieć pilnie, jutro finalizuje zamówienie.

Na Allegro, OLX i w sklepach zdarzaja sie taniej ale rozmiary dla liliputów lub olbrzymów. Gadałem z Shimano, nie ma już tych butów i nie będzie bo zastąpiły je ME5 (laćki delikatniejsze, bardziej XC) i ME7 (fajne, ale drogie)

Ktoś chętny? Bez gwary, sklep się wyprzedaje. Jadę kupić dla siebie i przy okazji mogę wziąć dla kogoś z Was.
Odbiór w Sosnowcu, Katowicach, albo tania wysyłka czym chcecie.
Wojtek
 


Shimano_Special-Edition_M200-Blue_Trail-


G00015RG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja,


buty przyjechały, udało mi się załatwić tylko 1 parę 44 i jedną parę 45, obie czarne. (no i jedną dla siebie :D )


M200 są już niedostępne w dystrybucji Shimano, to co jest na rynku to najczęściej malutkie lub wielkie rozmiary, do tego często... zielone.
Więcej ich nie będzie, kto pierwszy ten lepszy, polecam ;)


Buty są nowe, w pudełku, nie ma na nie gwarancji - kupione w likwidującym się sklepie za granicą.



Cena 460zł

pozdrawiam, Wiewiór

 

 








 

post-102251-0-05472300-1490916015_thumb.jpg

post-102251-0-88964100-1490916025_thumb.jpg

post-102251-0-96757200-1490916042_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...