Skocz do zawartości

[rękaw bezpieczeństwa] rozwiązanie problemu jazdy na gazetę


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. no dobra niby ma to przypominać i zwracać uwagę na bezpieczny odstęp przy wyprzedzaniu, ale musi być aż taki długi ten kij? Ok, miałem kilka sytuacji kiedy wyprzedzał mnie samochód z naprawdę minimalną odległością że zachwiało rowerem i pierwsze co to delikatne upomnienie kierowcy o którym nie będę wspominał ale były to sytuacje naprawdę bardzo bardzo rzadkie. Zwykle staram się zjechac maksymalnie na pobocze i ułatwić wyprzedzenie mnie czego kierowcy mają świadomość i wyprzedzają na przysłowiową gazetę ale powoli, kiedy jadę samochodem nieraz też spotykam się z sytuacją kiedy ewidentnie rowerzysta chce ułatwić mi wyprzedzenie i robię tak samo jak kierowcy wyprzedzający mnie. Ten patent który masz to moim zdaniem podobna sprawa do do niedawna użytkowników e-papierosów palących gdzie popadnie żeby każdy widział że kopcą "bo można". 

 

Aha, też długi czas używałem e-papierosa, jednego z tych bardzo chmurogennych, i nie było dla mnie problemem wyjść z knajpy na dwór zapalić, mimo że teoretycznie przepisy nie zabraniały e-palić w środku. Może w Twoim mieście masz faktycznie wrednych kierowców, jeśli tak to ok, ale ten ochraniacz to moim zdaniem w większości przypadków przesada i pokazówka. 

Edytowane przez misiojedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzony może jest ale wg przepisów kierowca musi zachować min 1 metr odstępu. rękaw wystaje 34 to jeszcze musi być 66cm przestrzeni między rękawem a samochodem. żeby nie on to tylko wyjątki by zachowały odległość. widziałem kiedyś filmik na yt gdzie dziewczyna wywróciła się na torach tramwajowych które szły wzdłuż drogi. i teraz chcesz mieć auto 14cm dalej od siebie czy bliżej? 

ale obiecuje wam że skrócę go a nawet zdemontuje jak kierowcy będą jeździć przepisowo. a teraz pochwalcie sie swoimi pomysłami na jazdę na gazetę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...