Skocz do zawartości

[kolcki] z Chin


szaler

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Czy ktoś kiedyś zamawiał klocki na Ali?

Znajomy co chwilę jakieś drobne tanie gadżety sobie ściąga pomyślałem że może dla testów z czystej ciekawości bym zamówił.

Biorąc pod uwagę fakt, że ceny od 2-7$ z dostawą :)

Ktoś coś kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiało możesz zamawiać sprawdziłem osobiście 2 komplety jedne jakieś czerwone za 3$ na tył a drugie za jakieś 6$ metaliczne miałem na przód, teraz kupiłem a2z eco i może ciut mocniej hamują.

Znajomy w rowerze też ma jakieś chińskie z ebay i też nie narzeka.

Ogólnie ja sporo z Chin kupuję (głównie ali i ebay) i nie miałem jeszcze problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Coś sobie zamówię bo ciekawy jestem.

Najtrudniej coś wybrać będzie bo można komplet na 2 koła za 3$ albo na jedno za 7$ i wcale nie mówione że te tańsze będą gorsze :)

W końcu to tylko Chiny ;)
Gdyby "oryginalne" były w nieco bardziej normalnej cenie bym się dwa razy nie zastanawiał. Ale dobre klocki kosztują 100pln a ja 220pln płaciłem za bardzo rozsądne klocki do auta gdzie ilość materiału ciernego na nich jest ser razy większa... :| 
Skąd te ceny w takim razie?...

Edytowane przez szaler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś jest dla roweru to jest droższe :)

patrz na smary oleje itp

a Chińskie nie znaczy złe, ostatnio zamawiałem kumplowi rurę pod siodłową i kierownice z carbonu właśnie z Chin i nie odbiega wcale od markowych zakupionych w polskim portalu a różnica w cenie ogromna.

Zobacz sobie sprzęty elektroniczne takich firm jak manta czy goclever to przecież Chiniole z polskim logo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca (i jego produkty) sprawdzony i polecany. kilka osób z forum ET kupowało te klocki i dobrze się sprawdzały

 

https://pl.aliexpress.com/store/group/Red-Sintered-Bicycle-Brake-Pads/1230228_504246280.html?spm=2114.12010615.0.0.YhJjmN

 

Tutaj opis doświadczeń Vasco z wyjazdu do San Remo i jazdy na takich klockach

 

http://endurotrophy.pl/forum/showthread.php?tid=9923

Edytowane przez PeGie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca i jego produkty sprawdzony i polecany. kilka osób z forum ET sprawdzało te klocki i dobrze się sprawdzały   Red Sintered Bicycle Brake Pads - Wholesale products with online transaction

 

Hehe od tego właśnie gościa mam te klocki czerwone z tyłu za 4$ tylko myślałem, że ja 3$ płaciłem ale to szczegół ;)

Edytowane przez MarekRSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałem tylko czerwone - sintered. Półmetalików nie miałem. Na początku standardowo wycie, ale po jednej przejażdżce w dół w koutach wszystko ucichło. Co ciekawe tak samo zachowywały się klocki Force'a - http://www.force-components.pl/index.php?p4169,kod-4234926-force-klocki-hamulcowe-do-shimano-xt-xtr-z-radiatorem-metaliczne pewnie ta sama fabryka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

Zamówiłem wszystkie 4 rodzaje.

Pierwsze założyłem czerwone i powiem, że trochę się zawiodłem siłą hamowania. Tragedii nie ma oczywiście ale poprzednie miałem Koolstopy no i różnica spora.

Wczoraj założyłem zielone więc teoretycznie słabsze. No powiem że nie odbiegają od koolstopow. Dużo większa siła hamowania, jeździłem po błocie więc i brud i woda się dostała.

Zielone polecam, nie wiem ile wyrzynają, u mnie równiny więc też nie mam jak ich sprawdzić​ ekstremalnie ale są naprawdę dobre.

Później sprawdzę jeszcze złote i czarne zobaczymy.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...