Skocz do zawartości

[ Kask] Do MTB za około 100 zł


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Rozglądam się za kaskiem MTB za około 100 zł. Aktualnie mam B'TWIN 300 ( chyba), niby nic mu nie dolega po dwóch sezonach ale kilka razy oberwał grubą gałęzią, parę razy upadł + jakość wykonania jest średnia i podczas mycia/ deszczu woda wpływa pod plastikową skorupę.

 

Fajnie by było gdyby miał odczepiany daszek. W Decathlonie aktualnie jest promocja na Bell Paradox za 99 zł, oglądałem go i wydaje się całkiem solidny. Na centrumrowerowe znalazłem Axon Spook, tyle że tutaj nie bardzo jestem w stanie znaleźć opinie w internecie.

 

Jakieś propozycje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy który będzie pasował i pochodzi z oficjalnej europejskiej dystrybucji. Bez przymierzania to kupowanie kota w worku. 

Podstawowe kryterium to "ładność" i dodatkowe bajery bo wszystkie kaski muszą spełniać te same normy bezpieczeństwa. I te za 35 zł i te za 900zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie przechodziłem obok działu rowerowego i patrzyłem na kask BTWIN 500 za 99 zł:

https://www.decathlon.pl/kask-na-rower-500-czarny-id_8328686.html

 

Taka pierwsza myśl gdy wziąłem go do ręki - tylko 100 zł, a naprawdę chyba nic mu nie brakuje w porównaniu do kasków, za które kilka lat temu trzeba było zapłacić ponad 200. Zdecydowanie warty przymierzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...