Skocz do zawartości

[TrainerRoad] trening oparty o pomiar mocy


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos rozwaza poswiecenie swojego czasu na trening, to warto zainteresowac sie propozycja TrainerRoad.

Jest to aplikacja, ktora uklada treningi oparte o pomiar mocy, jak na dzien dzisiejszy, jedyny obiektywny pomiar wysilku. 

Spory wybor programow treningowych o roznym ukierunkowaniu. Mozna wybrac sobie 3 poziomy intensywnosci, w zaleznosci od dysponowanego czasu w ciagu tygodnia.

Sesje treningowe dopasowuja obciazenie do wczesniej ustalonego wlasnego FTP, ktory uaktualnia sie co pewien czas, tak aby zachowac progres w treningu.

Aplikacja pracuje z dosc duza iloscia trenazerow.

Nie trzeba posiadac wlasnego miernika mocy, choc to jest najlepszym rozwiazaniem.

TR jest bardzo wysoko oceniany wsrod uzytkownikow.

Trenuje z TR od ok 5 miesiecy i jestem bardzo zadowolony, z kilku powodow.

1. Widac postep ! :)

2. Nie trzeba robic doktoratu z dziedziny treningu rowerowego.

3. Nie trzeb marnowac czasu na przygotowywanie sesji treningowych.

4. Wszystko jest podane na talezu.

5. Bardzo dobre wsparcie, zarowno w bezposrednim kontakcie, jak rowniez przez forum Slowtwitch

 

Podsumowujac, dla kogos kto mysli powaznie o treningu i chce zmaksymalizowac efekty z poswieconego czasu na trening, TR jest super opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos rozwaza poswiecenie swojego czasu na trening, to warto zainteresowac sie propozycja TrainerRoad.

Jest to aplikacja, ktora uklada treningi oparte o pomiar mocy, jak na dzien dzisiejszy, jedyny obiektywny pomiar wysilku.

Spory wybor programow treningowych o roznym ukierunkowaniu. Mozna wybrac sobie 3 poziomy intensywnosci, w zaleznosci od dysponowanego czasu w ciagu tygodnia.

Sesje treningowe dopasowuja obciazenie do wczesniej ustalonego wlasnego FTP, ktory uaktualnia sie co pewien czas, tak aby zachowac progres w treningu.

Aplikacja pracuje z dosc duza iloscia trenazerow.

Nie trzeba posiadac wlasnego miernika mocy, choc to jest najlepszym rozwiazaniem.

TR jest bardzo wysoko oceniany wsrod uzytkownikow.

Trenuje z TR od ok 5 miesiecy i jestem bardzo zadowolony, z kilku powodow.

1. Widac postep ! :)

2. Nie trzeba robic doktoratu z dziedziny treningu rowerowego.

3. Nie trzeb marnowac czasu na przygotowywanie sesji treningowych.

4. Wszystko jest podane na talezu.

5. Bardzo dobre wsparcie, zarowno w bezposrednim kontakcie, jak rowniez przez forum Slowtwitch

 

Podsumowujac, dla kogos kto mysli powaznie o treningu i chce zmaksymalizowac efekty z poswieconego czasu na trening, TR jest super opcja.

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś! Próbowałem przebrnąć przez Friela ale to za dużo czasu zajmuje. Trening z TR wygląda trochę jakby ktoś stał obok i dawał celne wskazówki i to jest super.

Zwift mnie zupełnie nie wkręcił, pomimo trenażera Smart i jakoś marnie mi szły treningi z bazy Zwifta. W TR baza treningów jest genialna i zdecydowanie warta pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...