Skocz do zawartości

[Sklep] Jaki sieciowy sklep polecacie ?


slawekszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuję wiosenne zakupy części i chciałbym wiedzieć jaki sklep sieciowy polecacie ? Chodzi mi o jakość obsługi, możliwość zwrotów, podejście do klienta, jakość towarów, oczywiście cena oraz informacje jakie są udzielane czyli czy nie ma wypychania towaru który zalega lub sprzedajemy to co mamy.

Z góry dzięki za sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieciowego żadnego :) Owszem, często na działach rowerowych pracują tam osoby obeznane w temacie ale jednak plany sprzedażowe i wypychanie tego co mają też są na porządku dziennym. 

 

Więc jeśli o doradztwo chodzi to zdecydowanie jakiś dobry, lokalny sklep rowerowy. 

 

A jeśli o zakupy w sieci to jest ich sporo: grawitacyjny.pl, rowerowy.com, centrumrowerowe.pl, sbike.pl, rowertour,com i sporo sprzedawców na Allegro. Z każdego z tych sklepów korzystałem i byłem zadowolony. 

Nie wiem czemu spo.rti.pl mi kropkuje ale jest też taki sklep, bez kropki. Niemniej jednak ma sporo tanich części i rowerowych i ogólnosportowych ale specjalistycznych/droższych podzespołów do roweru jest mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...