Skocz do zawartości

[Masa krytyczna] Lublin - Najblizsza masa


Dexter_6669

____________________________________  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przyjedziesz na mase 29 wrze?nia??

    • TAK
      21
    • NIE
      23
  2. 2. Czy by?e? ju? kiedy? na masie??

    • tak
      13
    • nie
      31
  3. 3. Czy jeste? za tym ?eby zorganizowa? wspólny wyjazd??

    • Tak
      36
    • Nie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

eeeee tam ja wole w lampkach niech mi wynagrodzi:P

 

O to link do sciągniecia pilków projektów plakatów i ulotek:

 

http://www.speedyshare.com/546721287.html

 

 

 

a co to właśnie jutro ma być wogóle bo ja nie bardzo słuchałęm bo oświetlenie montowałem :) Słyszałem ze jakieś wyscigi i coś ze smietnikiem ale co i jak to nie wiem moze bym i pojechał ale zalezy co to bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w teleraficznym skrócie: masz punkty kontrolne(takie pis-stopy) i zbierasz punkty za każde przejechane miejsce i dodatkowe dziwne zadania np załozysz sobie gacie na łeb i zrobisz 4 kółka do okoła pomnika. a wogóle to spotykamy sie pod pomnikiem MS Skłodowsiej o 16. ja spylam kimać

 

ok ja mogę wydrukować te 3 postery i poxerować ponp 15 sztuk każdy i porozlepiać na miescie, chyba ze ktoś ma coś przeciwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no 1700osób to już cos ae powoli to i unas moze sie rozkręci bo sporo osób po porstu nie wiem o czymś takim jak masa krytyczna i sami przypadkowo sie napotkali na nas i móili ze na nasteno wpadno bo rower mieli nie bardzo do jazdy.

 

Ale jak na razie to ja musze jechac w tym tygodniu do serwisu i zapewne rame mi wyminią bo kurde cos mi na spawach jakieś odpryski czy coś podbnego wyskoczyło(założyłem o tym temat w dziale rowery/ramy) kto chce niech luknie sobie jak to wygląda.

 

Ale dziś na wypawie do kazimierza wszystko cacy rower sie sprawował zorbiłęm 160km tylko jak zostało ok. 20-25km do domu to lewe kolano mi coś wysiadało miałem dziwny ból w sordku kolana i musiałęm prawą nadrabiać, ale za to trasa kozacka multum podjazdów i zjazdów i wąwozów (szlak czerwony) tylko coś ekipa z którą jechałęm z terenu niezby zadowolona była i sił chyba im brakowało:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek nie przesadzaj tobie terz by sił zabrakło jak byś zrobił w weekend 310 km

A co do masy to trzeba zrobić teraz na min 50 osób tylko lipa w taxi do na Psy dzwonią i trąbią

 

Witaj wastedqba no pewnie że działamy w październiku zwołaj jakiś swoich kumpli jak każdy przyprowadzi trzy osoby to już jest prawie 60 a na wiosne to będzie coraz więcej(mam nadzieje :) a nadzieja......)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję moją dziewuchę zaciągnąć ale nie wiem czy da radę bo te trąbienie to nie na jej słuch muzyczny... :036:

Ściągnę kogo się będzie dało. Jak pogoda dopisze to myślę że się uda. Zastanawia mnie jaki jest status prawny całej imprezy. Czy trzeba to zgłaszac jako manifestację czy coś. Jak to jest w Wawie. Tyle ludu to przecież musi być coś zgłoszone. U nas to normalnie jak rebelia. 10 osób cichaczem mknie przez miasto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...