Skocz do zawartości

[Masa krytyczna] Lublin - Najblizsza masa


Dexter_6669

____________________________________  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przyjedziesz na mase 29 wrze?nia??

    • TAK
      21
    • NIE
      23
  2. 2. Czy by?e? ju? kiedy? na masie??

    • tak
      13
    • nie
      31
  3. 3. Czy jeste? za tym ?eby zorganizowa? wspólny wyjazd??

    • Tak
      36
    • Nie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

nazywa sie to sygnatura masz to w panelu kontrolnym u góry strony. Jak już wejdziesz w panel to po lewej stronie bedizesz miał dane osobiste i tam edytuj sygnature i tam masz cos takiego jak wstaw obrazek

 

nazywa sie to sygnatura masz to w panelu kontrolnym u góry strony. Jak już wejdziesz w panel to po lewej stronie bedizesz miał dane osobiste i tam edytuj sygnature i tam masz cos takiego jak wstaw obrazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka zgodnosc w ankiecie ;). Na masie bede na srebrnym Giancie, jak mnie zauwazycie to zagadjcie, ustawimy sie na jazde. Niestety u mnie soboty odpadaja bo pracuje, w gre wchodza tylko niedziele. Na dodatek rozsypaly mi sie stery i teraz musze w pospiechu cos z tym zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to najwyżej może być i niedziele mi ogólnie cały weekend pasuje na masie jak pisałem bende i tam ustalimy gdzie pojedziemy, kto pojedzie, i kiedy pojedziemy. ja musze sobie jakies oswietlenie kupić bo jeszcze nie mam bo nie dawno nowy rower kupiłem i dopiero akcesoria kompletuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede a nie "bende" chlopaki ;p a co do masy - jakie miasto taka masa, jak wszyscy beda wychodzic z zalozenia ze to "popelina" i nie beda przyjezdzac to faktycznie bedzie to "popelina"

 

co do trasy to proponuje http://mk.dashnet.pl/region/trasy/01/opis.htm

trasa bardzo ladna, spora czesc wiedzie sciezka, tubylcy okej, w pliszczynie tylko krzyczeli dawaj rower ;] opis srednio dokladny ale da sie trafic. z kolega przedlu\ylismy sobie trase jadac do Turki II, ogolnie wariantow trasy jest wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by sie wybrac gdzieś tylko gdzie?? Ja jeszcze nie byłem w okolichach kazimierza wiec chciał bym tam pojechać choć ze wyjazd to dłuższy troche bo ja jestesm z Niemiec, wieć nie wiadomo czy reszcie by sie chciało jechać.

 

Padła już propozycja zmroka gdzie możemy pojechać, moja też, to niech kazdy coś za proponuje i cos wspólnie wybierzemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się że jest zainteresowanie

ja na masie będe na unibiku w czerwonym kasku met

No to może być w niedziele jaiś wspólny wyjazd.

Z g3man byliśmy na bagnach w lesie kozłowieckim.

Jak ktoś zna jakię fajne miejsce na wycieczke(zna droge) to pisać najlepiej jak naj mniej szosy( bo mi się opony niszczą)

 

 

o do trasy to proponuje http://mk.dashnet.pl/region/trasy/01/opis.htm

trasa bardzo ladna, spora czesc wiedzie sciezka, tubylcy okej, w pliszczynie tylko krzyczeli dawaj rower ;] opis srednio dokladny ale da sie trafic. z kolega przedlu\ylismy sobie trase jadac do Turki II, ogolnie wariantow trasy jest wiele.

 

He he ja mieszkam w pliszczynie kol. (200m od granicy miasta) tamte okolice znam jak własną kieszeń.

A te wszystkie łochy z pliszczyna znam to się nie ma co bać

Jak chcecie to możemy jechać przez pliszczyn do lasu kozłowieckiego lub nad jezioro matycze.

Ale trasa do lasu jest lepsza mniej szosy więcej terenu zjazdy, podjazdy.... ogólnie XC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wczoraj przejechalem na przegladzie w inti-sporcie. za 25pln mi w hamulcu (tylko jednym) zmniejszyl modulacje, nawet amora nie nasmarowali (specjalnie przed oddaniem wytarlem caly smar), przerzutka przednia i tylna nawet nie tkniete. nastepnym razem oddam witesce a poki co sam sie niz zajmuje i robie w garazu to za co zaplacilem 25pln ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oddawałem kiedyś jak jeszcze nie miałem w ogóle zapału do roweru i ogółem nie bardzo czaiłęm co z czym i do czego i narzedzi też zadnych nie było do tego więc lepiej było oddać, teraz bym nie oddał bo bym sam sobie zrobił.

 

 

A ja jestem ZA wyjazdem niedzielnym lub sobotnim, zchecią bym sie przejechał do kazimierzabo jeszcze nie byłęm a podbno fajne zjazdy i wąwozy tam są w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotowy na niedzielny wyjazd, nowe stery zalozone i rowerek gotowy do jazdy. Moze byc Kazimierz tym bardziej, ze w nastepny czwartek jade na szkolna wycieczke rowerowa wlasnie do Kazimierza :). Mam tylko nadzieje, ze nie narzucicie jakiegos morderczego tempa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też jak najbardziej pasuje kazimierz bo jeszcze nie byłem a podbno fajnie tam i też najlepiej w niedziele. Gadałęm z dexterem on też za tym zeby jechać wniedziele do kazimierza, wiec jak co to jest nas już 3 :)

 

A ja w dodatku dzisiaj pojechałem do lasu byłem moze ze 3 min i nagle słysze jakies syczenie myślałem ze to liść jakiś ociera staje patrze a tu opona rozcięta z ok 8mm i dętka przebita i prowadziłem bika z 6 km i teraz nie wiem czy jak skleje to jak przy takim rozcieciu opony mi opona nie rozjedzie sie całkowiecie przy ostrzejszej jeździe:/ A jak nie to jeszcze dziś na allegro amówie taką samą może mi na piątek przyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...