Skocz do zawartości

[łańcuch] Rozpinanie spinki...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Znudziło mi się czyszczenie łańcucha za pomocą szczoteczki do zębów gdyz to trwa dosyć długo.

Chciałbym zamontowac do łąńcucha spinkę...Już kiedys to zrobiłem - kupiłem spinkę i wszystko wyglądało ok...ale nei dało się tego rozpiąc...jak sie okazało to musiałem iść do serwisu i dobiero oni "rozwalili" ta spinkę i skuli mi łańcuch:) No i teraz jeżdze bez spinki...

 

Bardzo proszę o porade jaką kupić spinkę i oczywiście jak to otwierać gdyż nie chce znowu niszczyć sobnie łancucha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem przede wszystkim z pierwszym zapięciem. Rozpięcie wymagało również trochę siły, ale bez problemu można to zrobić gołymi rękoma. Potem już nie sprawia żadnych kłopotów. Nie rozumiem czemu Twoja źle działała - może kupiłeś ją na złą ilość przełożeń?

 

Powiedz w rowerowym, że potrzebujesz spinkę SRAMa na ilość przełożeń odpowiadającą Twojemu napędowi i powinno śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spinka srama - zlota na dziewiatke srebrna na osemke. da sie rozpiac w najgorszym przypadku kombinerkami - a i to niezbyt ciezko. nie wiem czy mozna w tej chwili dostac inne. z reszta przy cenie 3 lub 4 zlotych to nie ma specjalnie co sie raczej napinac z szukaniem innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...