Skocz do zawartości

[Hamulec]


Ptaszek

Rekomendowane odpowiedzi

w dziale testy jest zcarna skrzynka testowana i rewelacyjnie nie wypadła, ogólnie zbyt skoplikowany hebel to jest jak za taką kase a wtedy raczej nie jest tak dobrze zrobiony jak droższe heble o podobnej budowie,

 

ja Ci moge polecić moje tektro Aquile, nie mam z nimi żadnych problemów a mam je rok i były raz w górach w błotku, sa mocne i dość dobrą mają modulację jak za 139 zeta to chyba lepszych nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie nie nauczysz.... na co kolejny Twoj temat sorry ? Za kazdym razem o kazda duperelke czy to tarcza czy adapter czy hamulec temat zakladasz i jak dla mnie balagan robisz zamiast wszystkow jednym temacie :/.... kup wreszcie ten hamulec !

 

 

8 tematow na stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie nie nauczysz.... na co kolejny Twoj temat sorry ? Za kazdym razem o kazda duperelke czy to tarcza czy adapter czy hamulec temat zakladasz i jak dla mnie balagan robisz zamiast wszystkow jednym temacie :/.... kup wreszcie ten hamulec !

8 tematow na stronie...

 

jakiś moderator mógły założyć jeden temat pod tytułem "hamulec dla ptaszka" i wszystkie posty w######ać do tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...