Skocz do zawartości

[spodnie] zimowe spodnie wierzchnie


grobelny

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaczęło się chłodniej robić (tak do -10), a tak jakoś wychodzi, że rowerem najszybciej mi do pracy dojechać (ok. 20 minut). O ile na tułów wystarczy mi zwykła bluza (żadne tam oddychające czy inne membrany) plus softshell to rano uda zaczynają mi przymarzać do siodełka :-) Dlatego poszukuję czegoś co dałoby się szybko założyć na typowe jeansy i równie szybko zdjąć (jakby się tak dało z założonymi butami to byłoby elegancko). Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj czegoś w tym stylu Aqua Accent | Spodnie, spodenki i szorty, Odzież | Velo szybko założysz i ochroni przed zimnym wiatrem i deszczem. Dżinsy + spodnie przeciwdeszczowe dadzą wystarczającą izolację (na 20 min drogi będzie OK- brak oddychalności)

Spodnie z deca są pewnie z podobnego materiału, a maja dodatkowo "skarpety" na buty http://www.decathlon.pl/ochraniacz-spodni-na-rower-300-czarny-id_8328693.html No i kosztuja mniej ;-) są spoko.

 

20min na rowerze w dzinach i w takich gaciach ;-PPPP kiszonka... Chyba załozenie i zdjecie nie zajmuje wiecej czasu niz przebranie sie ze spodni rowerowych w np dzinsowe.

Tylko trzeba pamietać żeby wozić majtki w plecaku ;-PPP ja co drugi dzien zapominam ;-PPP a dzis to nawet i skarpet zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie z DEca sa naprawde OK, nogawki sa fajnie uyszyte, spodnie nie sa szerokie jak żagle ... Ten ochraniacz na but nie spada. sprawdzlem je pare razy w deszczu i super sprawa.... na deszcz :>

 

I sa na tyle dobrze zrobione, iż idzie je na siebie wsadzic nawet majac buty na nogach (no ok trzeba tu pewnie uważać bo buty moga byc rozne, zakladalem je na jakies turystyki spd shimnao i nie bylo problemu przeciskaniem sie przez otwor nogawkowy ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...