Skocz do zawartości

[Śruby Magura EBT]


kijanka96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję wymienić śruby odpowietrzajace w swoim hamulcu magura. Problem jest taki, że tych śrub już nie mogę nigdzie namierzyć: b463055c22417e6111e8d7c0c0501a24.jpg

Przez pomyłkę zamówiłem inne śruby: 82dc68bebb445a8cc27683cb43a6cd4c.jpg

Po kontakcie z sprzedawcą "dostałem pozwolenie" na próbę sprawdzenia czy spasuje ta nowa śruba, ponieważ jak twierdzi tych co ja mam już nie produkują :/ oto efekty
f33d941c1ccff80b227e61e91b90da7d.jpg

Jak widać śruba nie wkręciła się do końca. Czy miał ktoś podobny przypadek i wie, że ta "nowa" śruba da radę uszczelnić układ? Tutaj jeszcze zdjęcie dwóch śrub 445fa846c8cc40fdfaaa094272ecf4be.jpg

Jeśli nie niestety odsyłam śruby do sklepu. Co z problemem dalej? Czy tokarz zrobi mi taką śrubę?

Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na tyle co ja widzę to całą robotę robi oring na tych śrubach, być może w nowej jest na innej "wysokości" względem szerokiego końca śruby i dlatego mniej się wkręca, lub odgległość oring a początek szerokiego gwintu jest inna, wtedy nowe nie zadziałają.

Gdybyś zrobił sensowniejsze zdjęcie stary vs nowy czyli ułożył je równolegle i wykadrował to byłoby wiadomo bez domysłów.

Ja bym zmierzył średnicę orignów w starej i nowej, na 99% jest taka sama a potem oczywiście przełożył oringi.

KJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...