Skocz do zawartości

Pedały spd m780 a m530


habudybebu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym tam wolał XTki, ze względu na większą powierzchnie podparcia buta. Jesli tylko są w dobrym stanie.

W m520 po 2-3 godzinach jazdy w miekkich butach jak 089 Shimkowe, bolały mnie stopy. W tych samych butach po przesiadce na M8020 problem nie występuje. Dodatkowo mam wrażenie że to podparcie wpływa na łatwość wpinania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu mowa o m530 a nie m520, więc będą równie duże ;)

XT się różnią głównie znaczkiem i nieco staranniejszym wykończeniem. Jak niewiadomo co przeszły to bym ich nie brał.

Ok ok ktos cos tam wtracal o m540. M530 to jedyne ktorych nie mialem z wymienionych w wątku. Faktycznie podparcie w nich jest na zdjeciu optycznie wieksze niz m520 czy m540, ciekawe tylko czemu go ladnie nie zfrezowali. Maja tylko ta nienajlepsza w mojej opini plastikowa tuleje. Raz mi ta tuleja pekla w jednym z pedalow i nie da sie jej wykrecic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniane tu XT M780 to jest model bez platformy (platformę ma M785).

Mhm, porownujac m780 do m530 widac wyfrezowane na plasko w korpusie elementy na ktorych opiera sie but.przeciez but nie opiera sie na calej platformie czy to m785 czy 8020.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...