Skocz do zawartości

[kask] Met A-Tomo


potryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przyszedł czas kiedy trzeba kupić kask i zastanawiam się nad modelem A-TOMO firmy Met.

 

Jakie są o nim opinie czy latem nie przygrzeje mi zbytnio czachy ?

 

Jest jeszcze Met Formuła o ok 40 zł droższy, ma on 19 otw. Wentylacyjnych, bo A-TOMO ma chyba 16.

 

Doradzcie bo to będzie zakup na długie lata i nie chce sie wpakować w kask w którym będe sie czuł mało komfortowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa sprawa to kask przymierzyć! Dopóki nie będziesz miał któregoś na głowie to nie radze kupować.

 

Jeżdżę w A-Tomo już drugi sezon i bardzo sobie chwale. Jest to właściwie* mój pierwszy kask i bardzo go sobie chwale. Duża zaletą jest skorupa "In-Molding", która coś tam coś tam nie pamiętam co, ale jak wybierałem kask, to w Cykloturze zwracali na to uwagę. Za każdym razem jak zdejmuje kask po intensywnej jeździe to mam wilgotne włosy, ale to jest moim zdaniem normalne (bez kasku też by były wilgotne). Stosunek cena/jakość moim zdaniem bardzo dobry z naciskiem na jakość. (Mam na myśli, że w tej cenie jest to bardzo dobry produkt :D).

 

*wcześniej miałem przez jakiś czas na głowie coś kupionego w tesco, za ~70-80 zł i różnica między nimi jest kolosalna, na korzyść MET :).

 

Podsumowując, naprawdę polecam ten kask! Świetny wybór w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...