Skocz do zawartości

[porównanie rowerów] remiro vs remiro


Lovesport

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanwaim się nad kupnem Remiro viper z 2016r. Posiadałem taki tylko że z 2015r. i chyba był on nieco słabszy od dwóch modeli z 2016r. NIżej podaję linki i chciałbym abyście doradzili mi czy warto dołożyć na remiro z hydrauliką? Czy osprzęt jest sporo lepszy? Poprzedni miałem z v=braekami  nawet dobrej jakości. W wakacjie robie max 300km wieć nie jakoś dużo. Poza wakacjami codziennie 4km (dojazd do szkoły i z powrtoem). 200zł niby nie dużo ale ciężko kosztuje mnie zarobienie tych pieniędzy a na tańszego już mam. z 2015r byłem bardzo zadowolony lecz niestety wylądował pod tirem nie z mojej winy. Z góry dzięki i pozdrawiam!

 

http://allegro.pl/hydraulika-mocny-cross-remiro-viper-full-alivio-i6385382248.html

 

http://allegro.pl/rower-remiro-viper-super-cross-full-alivio-2016-i6375589279.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem. Tez tak sobie pomyślałem. Czyli ta hydraulika to kompletny szajs?

 

To nie jest może szajs, ale zacytuję opinię kogoś mądrzejszego ode mnie, która wyczerpuje temat:

 

Jeśli zakup hamulców to dla Ciebie duży wydatek to... nie kupuj tanich tarczówek Shimano. Z uporem maniaka powtórzę: to nie są trwałe ani nieawaryjne hamulce. Dobre do bardzo rekreacyjnej jazdy w temperaturach lata. Są plasowane w okolicach grupy altus, jej przeznaczenie jest takie a nie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu kupił bym tańszy z v-brake.

A ja przejechalem na M395 6tys km, sprzedalem w stanie idealnym technicznie i nic sie nie dzialo,

Miales te hamulce czy jestes kolenym ktory czyta powtarza i cytuje ?

 

Co wiecej nabywca zainstalowal i dalej tłucze kilometry.... no ale moze to wyjatkowy fart mi sie trafil.

Musiałoby mi cos na czerep upaść zeby kupic rower na Vkach.

 

EDYTA: zapomnialem ze kupilem ostatnio zimowke do taplania w soli i błocie na Vkach :P no ale ona kosztowala mniej niz komplet br-m675 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przejechalem na M395 6tys km, sprzedalem w stanie idealnym technicznie i nic sie nie dzialo,

Miales te hamulce czy jestes kolenym ktory czyta powtarza i cytuje ?

 

Co wiecej nabywca zainstalowal i dalej tłucze kilometry.... no ale moze to wyjatkowy fart mi sie trafil.

Musiałoby mi cos na czerep upaść zeby kupic rower na Vkach.

 

 

 

W zimę też jeździłeś? Nie sikały? To czuj się szczęśliwcem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M935 to dobre, skuteczne i tanie hamulce i porównywanie tego do vbrake'ów jest nieporozumieniem. Oczywiście jak wszystkie obecnie hamulce tarczowe shimano mogą występować problemy aczkolwiek znam kilka osób które takowe posiadają i nigdy nie mieli żadnych kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...