Skocz do zawartości

[Dębica] Centrowanie kół, planowanie mufy.


Bajkownik

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś polecić w Dębicy dobrego fachowca od kół. Byłem w jednym ze sklepów rowerowych świadczących też usługi serwisowe i mam tak koło wycentrowane, że jest jajo, ma bicia pionowe i takie mi oddano, a nie było jakiejś wielkiej tragedii z kołem. Zgroza po prostu.

 

Potrzebuję w najbliższym czasie zrobić również planowanie mufy i wolałbym żeby ktoś mi to zrobił kto jednak się na tym zna, a nie uważa, źe się zna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tego serwisu już nie ma, ostatni raz zaplatałem koła u nich jakiś czas temu i miałem z nimi gigantyczne problemy, kilka osób z mojego środowiska rowerowego również pod względem tego co wyczyniali z kołami. Jak widać rzeczywistość ich zweryfikowała.

Pytam o alternatywę właśnie dlatego, że nie mam rozeznania gdzie warto obecnie zaplatać i centrować koła. Wcześniej radziłem sobie tak, że robił mi to znajomy ale wyjechał na Zachód.

W dużych miastach wybór jest spory w takiej Dębicy nie ma za wiele dobrych serwisów rowerowych z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mają, tylko nie wiem jak u nich z centrowaniem, a zwłaszcza zaplataniem kół, a nie chciałbym ryzykować w ślepo. Nie mam z nimi żadnych doświadczeń w tej kwestii.

 

Jeżeli chodzi o sam sklep to mają dość sensowne ceny na tle pozostałych sklepów Dębickich, tylko, że mają potwornie ubogi asortyment i tym odcinają sobie 80% klientów.

W zasadzie w Dębicy dostać osprzęt grupy SLX, XT to praktycznie tylko na specjalne zamówienie i za absurdalne pieniądze, przerabiałem ten temat w kilku sklepach aż finalnie zamówiłem w sieci. Większość sklepów Dębickich ma asortyment do rowerów miejskich niskobudżetowych. Fatalny wybór opon, a w zasadzie żadnego wyboru, podstawowe kasety, łańcuchy, korby, wszystko z dolnej półki bardziej do rowerów na komunię niż do jakiegoś ambitniejszego rowerowania. To już nie te czasy, że można funkcjonować przy tak słabym asortymencie zważywszy na to co oferują sklepy internetowe, które przecież też mają punkty stacjonarne. I tym sposobem ludzie wolą kupować w Internecie bo taniej wychodzi nawet z przesyłką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W Dębicy jest kilka sensownych serwisów rowerowych, ale odnośnie centrowania na przyszłość poleciłbym Newbike przy Rzeszowskiej, na wprost "Mechanika". Wiem, że trafiają do nich koła przekazywane przez klientów na serwis do innych dębickich sklepów.   

 

Miasto Rowerów nie prowadzi żadnego serwisu, to salon rowerowy we wschodniej części miasta specjalizujący się przede wszystkim w sprowadzaniu taniej chińszczyzny. Część asortymentu z wyższej półki też jednak posiadają. 

Spróbowałbym jeszcze w Rojax na Robotniczej, ale pewnie i tak na koniec wybór padnie na Axel Sport w Dębicy na ul. Kopernika. Spory wybór, niskie ceny i tylko zaopatrzenie sklepu jest tu problemem, bo lokal mały i w razie zamówienia często sprowadzają towar z rzeszowskich oddziałów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...