Skocz do zawartości

[Wybór roweru] do skoków terenowych.


SzalonyPilot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i przybyłem tu z pytaniem {Moje słownictwo będzie ograniczone i wiele rzeczy będę nazywał po swojemu}. Od pewnego czasu zakochałem się w skokach na rowerze po "hoopkach" usypanych ze żwiru . Mam rower górala choć pisze MTB ale wątpie żeby to było prawdziwe MTB. I nie wiem jaki rower będzie do tego najlepszy. Mój waży z 17 kg i ma amorki z przodu i z tyłu lecz czuje że do końca się nie nadaje. Na małych daje rade ale jak wziąłem się za extremalniejsze to prawie połamałem obie nogi bo nawet nie doleciałem na zjazd kappa. I mam pytanie jakie rowery są do tego najlepsze może lepsze MTB albo słyszałem o "downhillah" czy jakoś tak. Ludzie też tam jeżdżą BMXami lecz to nie wchodzi w grę. Budżet mam nie za duży więc żeby tanio szło lecz żeby szmelcu nie było tyle.............czarna magia no i jestem lekki i mały z metr 71 więc coś co opanuje lekkie może...........i proszę mieć na uwadze że nie ogarniam rowerowego słownictwa więc piszcie jak do debila :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na olx można znaleźć używanego kross spade za rozsądną cenę

 

http://olx.pl/i2/oferta/kross-spade-pro-CID767-IDfdIbf.html#:b2d97c3ab3

 

Jaki masz dokładnie budżet? Znasz chociaż jakieś podstawy tego sportu, czy po prostu się rozpedzasz i skaczesz?

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...