Skocz do zawartości

(suport) podmiana lewej miski


arenik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Chcę wymienić suport który coś niedomagania na shimano bbun26. Jak wiadomo shimano ma lewa miskę z plastiku. Czy mogę ją podmienić z misją która teraz jest w rowerze i jest stalowa ? Chodzi mi o to czy lewe miski są w budowie identyczne niezależnie od producenta ?

 

 

Coś nie mogę wstawić nawiasów kwadratowych z tapatalka. Nie wiem czemu. Rano poprawie z komputera. Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj, miałem kiedyś ten wkład i plastikowa miska w niczym nie przeszkadza. Miski nie są uniwersalne i musisz dokonać pomiaru średnicy wewnętrznej. Różne wkłady, różne łożyska, różne miski. Ja bym się nie bawił, skoro kupujesz nowy wkład to załóż tak jak to przewidział producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem że ta plastikowa podpórka do suportu (bo taka pełni rolę) nie jest żadnym problemem, a jak jeździsz dużo to ten suport itak ci padnie zanim zdążyło by się cokolwiek zapiec ;) jak ten ci padnie to o ile nie zmienisz standardu mocowania osi to polecam Ci kupić zamiast niego bbun50 i podobne- o wiele lepszy od un26

 

Tapnięte z mojego Mi3. jeśli napisałem coś dziwnego to wina autokorekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...