Skocz do zawartości

[MTB] Amortyzator do 1800zł


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie do 1800 PLN możesz się pokusić o RS Reba Solo Air ze zdalną blokadą. Jeśli bez niej to w kwocie 1600 PLN powinieneś się zamknąć Oczywiście trzeba zrobić mu serwis, bo na 100% będzie suchy. Jeśli szkoda CI kasy do kup u Piotrka Suntour Epixon TR RLRC. Mam te dwa i chodzą porównywalne z tym, RS jest sztywniejszy szczególnie na zjazdach. Suntour się trochę "gibie". Jeśli nie jeździsz intensywnie to Suntour powinien CI wystarczyć a za resztę dokup coś innego choćby lepsze koła. Serwis obu jest porównywalny w łatwości wykonania i koszcie. Fox będzie już skomplikowaną konstrukcją podatną na częstsze awarie i większe koszty serwsisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok co do amorka to wybiorę Rebę. A o co chodzi z kołami? Co jest z nimi nie tak? Słabe są obręcze, piasty czy całe koła? Jeżeli wymieniać to jakie cechy powinno mieć dobre koło? Oś sztywna to konieczność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oj nie uogólniaj, bo nie zawsze, choć zazwyczaj. Czasami wystarczy dorobić/dokupić oś lub adaptery.
Chyba raczej nie wciśniesz ośki QR15 do piasty 9mm chyba że ją rozwiercisz albo ja o czymś nie wiem. W drugą stronę ok zakładasz adapter i śmigasz ale w tym wypadku mowa o amorku 15 i kupnie do tego piasty bo obecna to 9 mm ;) 

 

A od siebie dodam że Reba to będzie najlepsze wyjście ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...